fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український кавер відомого хіта зібрав 15 млн переглядів на YouTube

Ukraїnśkyj kaver vidomogo hita zibrav 15 mln peregljadiv na YouTube
Кліп на пісню «Десь по світу», створений працівником Дрогобицької РДА Віталієм Ковалишиним до Дня Незалежності України у серпні 2017 року, набрав на YouTube понад 15 млн переглядів. Про це інформує ZAXID.net
Klip na pisnju «Deś po svitu», stvorenyj pracivnykom Drogobyćkoї RDA Vitalijem Kovalyšynym do Dnja Nezaležnosti Ukraїny u serpni 2017 roku, nabrav na YouTube ponad 15 mln peregljadiv. Pro ce informuje ZAXID.net
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дрогобицький кавер хіта Луїса Фонcі Despacito був створений за ініціативи працівників районної адміністрації Дрогобича. У спілкуванні із журналістами видання ZAXID.net. ініціатор створення треку Віталій Ковалишин розповів, що робилося це для просто того, аби показати, що в нас в районі є молодіжна політика. Втім, кліп доволі швидко почав набирати оберти популярності. Що варто знати про кавер Despacito із Дрогобича. Автор ідеї розповідає: Ми тоді більше орієнувалися на Facebook і за перший тиждень цей кліп отримав там півмільйона переглядів. Після цього керівництво звернуло увагу, що це була зроблена хороша робота. Через місяць після виходу кліпу мені дали 800 грн премії. Віталій Ковалишин їздив районом у пошуку дітей, які мали заспівати пісню, а також займався зйомкою кліпу. Текст до каверу створив Роман Стахнів, який у вересні 2017 року повторно опублікував на своєму YouTube-каналі цей кліп. Саме ця версія і назбирала максимальну кількість переглядів. Це — не єдиний україномовний кавер на хіт минулого літа. Є також пародійна кавер-версія від фолк-гурту Рожаниця Де ж те сито — однак вона має лише 1 млн переглядів. До того ж, на цей кавер негативно відрегували представниці феміністичних кіл, що спричинило тривалу дискусію в українських тематичних Facebook-спільнотах: Раніше ми розповідали, що вперше національний чарт YouTube очолив україномовний трек — нова пісня від гурту KAZKA.

Дрогобицький кавер хіта Луїса Фонcі DespacitoУкраїнський кавер відомого хіта зібрав 15 млн переглядів на YouTube 1В YouTube показали 2 найпопулярніших відео за 2017 рік був створений за ініціативи працівників районної адміністрації Дрогобича. У спілкуванні із журналістами видання ZAXID.net. ініціатор створення треку Віталій Ковалишин розповів, що «робилося це для просто того, аби показати, що в нас в районі є молодіжна політика». Втім, кліп доволі швидко почав набирати оберти популярності.

Що варто знати про кавер Despacito із Дрогобича

Автор ідеї розповідає: «Ми тоді більше орієнувалися на Facebook і за перший тиждень цей кліп отримав там півмільйона переглядів. Після цього керівництво звернуло увагу, що це була зроблена хороша робота. Через місяць після виходу кліпу мені дали 800 грн премії». Віталій Ковалишин їздив районом у пошуку дітей, які мали заспівати пісню, а також займався зйомкою кліпу. Текст до каверу створив Роман Стахнів, який у вересні 2017 року повторно опублікував на своєму YouTube-каналі цей кліп. Саме ця версія і назбирала максимальну кількість переглядів.

Це — не єдиний україномовний кавер на хіт минулого літа. Є також пародійна кавер-версія від фолк-гурту «Рожаниця» «Де ж те сито» — однак вона має лише 1 млн переглядів. До того ж, на цей кавер негативно відрегували представниці феміністичних кіл, що спричинило тривалу дискусію в українських тематичних Facebook-спільнотах:

Раніше ми розповідали, що вперше національний чарт YouTube очоливУкраїнський кавер відомого хіта зібрав 15 млн переглядів на YouTube 2Україномовний гурт вперше очолив чарт YouTube україномовний трек — нова пісня від гурту KAZKA.

Джерело: ZAXID.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: