fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Точка G для Європи: Вільнюс розпочав провокаційну кампанію для туристів

Točka G dlja Jevropy: Viľnjus rozpočav provokacijnu kampaniju dlja turystiv
9 серпня 2018-го офіційна туристична організація литовської столиці Go Vilnius запустила кампанію «Точка G для Європи». Це — мультимедійна рекламна кампанія провокативного змісту, яка спрямована на ринки Великобританії та Німеччини
9 serpnja 2018-go oficijna turystyčna organizacija lytovśkoї stolyci Go Vilnius zapustyla kampaniju «Točka G dlja Jevropy». Ce — muľtymedijna reklamna kampanija provokatyvnogo zmistu, jaka sprjamovana na rynky Velykobrytaniї ta Nimeččyny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Метою кампанії є збільшення упізнаваності такого міста, як Вільнюс, серед туристів. Кампанія формулює позиціонування міста як захоплюючого варіанту для тисяч туристів, які шукають альтернативні туристичні напрямки. За задумкою авторів, реклама вказує на потенціал Вільнюса як невідомий європейський пункт призначення із грайливим рефреном: Ніхто не знає, де він є, але коли ви його знайдете, це буде дивовижно. Як пропонують просувати Вільнюс. До складу кампанії Vilnius; the G-spot of Europe входять зовнішня, цифрова та соціальна реклама. Також запущено окремий сайт. Він дає змогу згенерувати персоналізовану мапу міста для кожного окремого туриста. Інтерактивна мапа включає цікаві локації в залежності від інтересів туриста та низку обєктів так званого Старого Міста, точки вуличної їжі, мистецькі локації тощо. Кожен може обрати власну комбінацію точок для відвідування та отримання свої порції незабутніх емоцій. Так формулюють мету кампанії її автори. Гумористично-провокативний контент був створений студентами, які хотіли привабити інтерес туристів до Вільнюса та подати це під оригінальним кутом. За словами одного із авторів концепції, Юрґіса Раманаускаса: Мало людей знають, де насправді на мапі Вільнюс — але коли знаходять, то закохуються у це місто, і усі задоволені, прямо як із точкою G. Раніше у 2018 році Вільнюс отримав категорію Найкраще місто Європи за версією сайту Lonely Planet серед міст, які рекомендовані для відвідування.

Метою кампанії є збільшення упізнаваності такого міста, як Вільнюс, серед туристів. Кампанія формулює позиціонування міста як захоплюючого варіанту для тисяч туристів, які шукають альтернативні туристичні напрямки. За задумкою авторів, реклама вказує на потенціал Вільнюса як невідомий європейський пункт призначення із грайливим рефреном: «Ніхто не знає, де він є, але коли ви його знайдете, це буде дивовижно».

Як пропонують просувати Вільнюс

До складу кампанії «Vilnius; the G-spot of Europe» входять зовнішня, цифрова та соціальна реклама. Також запущено окремий сайт. Він дає змогу згенерувати персоналізовану мапу міста для кожного окремого туриста. Інтерактивна мапа включає цікаві локації в залежності від інтересів туриста та низку об’єктів так званого Старого Міста, точки вуличної їжі, мистецькі локації тощо. Кожен може обрати власну комбінацію «точок» для відвідування та отримання свої порції незабутніх емоцій. Так формулюють мету кампанії її автори.

Гумористично-провокативний контент був створений студентами, які хотіли привабити інтерес туристів до Вільнюса та подати це під оригінальним кутом. За словами одного із авторів концепції, Юрґіса Раманаускаса: «Мало людей знають, де насправді на мапі Вільнюс — але коли знаходять, то закохуються у це місто, і усі задоволені, прямо як із точкою G».

Раніше у 2018 році Вільнюс отримав категорію «Найкраще місто Європи» за версією сайту Lonely Planet серед міст, які рекомендовані для відвідування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: