fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У ЄС планують перейти на єдиний порт для зарядки смартфонів

U JeS planujuť perejty na jedynyj port dlja zarjadky smartfoniv

Регулюючі органи ЄС планують розглянути необхідність зобов’язати компанії до переходу до єдиного порту для зарядки мобільних пристроїв. Про це заявила єврокомісар з питань конкуренції Маргрет Вестагер, пише Reuters
Reguljujuči organy JeS planujuť rozgljanuty neobhidnisť zobov’jazaty kompaniї do perehodu do jedynogo portu dlja zarjadky mobiľnyh prystroїv. Pro ce zajavyla jevrokomisar z pytań konkurenciї Margret Vestager, pyše Reuters
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейська комісія наполягає на єдиному зарядному порті вже майже 10 років. Причини — понад 51 тис тонн електронних відходів щороку від старих зарядних пристроїв, а також незручність для користувачів. На часі дізнатися, хто із світових компаній-гігантів готовий перейти на єдиний порт для зарядки смартфонів. Які компанії підтримують цю ініціативу. Користувачі IPhone і Android вже давно скаржаться на використання різних зарядних пристроїв для своїх телефонів. У відповідь на тиск ЄС 14 компаній, зокрема Apple, Samsung, Huawei і Nokia, підписали добровільний меморандум про взаєморозуміння в 2009 році, погодившись гармонізувати зарядні пристрої для нових моделей смартфонів, які надійдуть на ринок у 2011 році. Згодом деякі компанії підписали листа про наміри у 2013 і 2014 роках після закінчення терміну дії Меморандуму в 2012 році. Нагадаємо, що у Європейському Союзі досліджують думку щодо відмови переходу на літній час. Європейським громадянам і зацікавленим сторонам пропонується поділитися своїми думками з цього питання, заповнивши до 16 серпня онлайн-форму. Це опитування є частиною оцінки директиви літнього часу ЄС, яку Комісія розпочала, щоб оцінити, чи слід змінювати правила. Воно проводиться слідом за голосуванням Європейського парламенту щодо резолюції про літній час в лютому 2018 року, а також у зв’язку з проханнями громадян і деяких держав-членів ЄС. У резолюції Європарламенту, зокрема, вказується на те, що різні дослідження фіксують негативний вплив переходу на літній час на людське здоров’я. Чинна директива про літній час набула чинності у 2001 році. Вона надає гармонізовану дату і час для початку і закінчення періоду дії літнього часу на території ЄС з метою допомогти внутрішнім ринкам функціонувати більш ефективно.
Реклама 👇 Замовити

Європейська комісія наполягає на єдиному зарядному порті вже майже 10 років. Причини — понад 51 тис тонн електронних відходів щороку від старих зарядних пристроїв, а також незручність для користувачів. На часі дізнатися, хто із світових компаній-гігантів готовий перейти на єдиний порт для зарядки смартфонів.

Які компанії підтримують цю ініціативу

Користувачі IPhone і Android вже давно скаржаться на використання різних зарядних пристроїв для своїх телефонів. У відповідь на тиск ЄС 14 компаній, зокрема Apple, Samsung, Huawei і Nokia, підписали добровільний меморандум про взаєморозуміння в 2009 році, погодившись гармонізувати зарядні пристрої для нових моделей смартфонів, які надійдуть на ринок у 2011 році. Згодом деякі компанії підписали листа про наміри у 2013 і 2014 роках після закінчення терміну дії Меморандуму в 2012 році.

Нагадаємо, що у Європейському Союзі досліджують думку щодо відмови переходу на літній час. Європейським громадянам і зацікавленим сторонам пропонується поділитися своїми думками з цього питання, заповнивши до 16 серпня онлайн-форму.

Це опитування є частиною оцінки директиви літнього часу ЄС, яку Комісія розпочала, щоб оцінити, чи слід змінювати правила. Воно проводиться слідом за голосуванням Європейського парламенту щодо резолюції про літній час в лютому 2018 року, а також у зв’язку з проханнями громадян і деяких держав-членів ЄС.

У резолюції Європарламенту, зокрема, вказується на те, що різні дослідження фіксують негативний вплив переходу на літній час на людське здоров’я. Чинна директива про літній час набула чинності у 2001 році. Вона надає гармонізовану дату і час для початку і закінчення періоду дії літнього часу на території ЄС з метою допомогти внутрішнім ринкам функціонувати більш ефективно.

Джерело: Reuters

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: