fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У ЄС планують перейти на єдиний порт для зарядки смартфонів

U JeS planujuť perejty na jedynyj port dlja zarjadky smartfoniv
Регулюючі органи ЄС планують розглянути необхідність зобов’язати компанії до переходу до єдиного порту для зарядки мобільних пристроїв. Про це заявила єврокомісар з питань конкуренції Маргрет Вестагер, пише Reuters
Reguljujuči organy JeS planujuť rozgljanuty neobhidnisť zobov’jazaty kompaniї do perehodu do jedynogo portu dlja zarjadky mobiľnyh prystroїv. Pro ce zajavyla jevrokomisar z pytań konkurenciї Margret Vestager, pyše Reuters
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейська комісія наполягає на єдиному зарядному порті вже майже 10 років. Причини — понад 51 тис тонн електронних відходів щороку від старих зарядних пристроїв, а також незручність для користувачів. На часі дізнатися, хто із світових компаній-гігантів готовий перейти на єдиний порт для зарядки смартфонів. Які компанії підтримують цю ініціативу. Користувачі IPhone і Android вже давно скаржаться на використання різних зарядних пристроїв для своїх телефонів. У відповідь на тиск ЄС 14 компаній, зокрема Apple, Samsung, Huawei і Nokia, підписали добровільний меморандум про взаєморозуміння в 2009 році, погодившись гармонізувати зарядні пристрої для нових моделей смартфонів, які надійдуть на ринок у 2011 році. Згодом деякі компанії підписали листа про наміри у 2013 і 2014 роках після закінчення терміну дії Меморандуму в 2012 році. Нагадаємо, що у Європейському Союзі досліджують думку щодо відмови переходу на літній час. Європейським громадянам і зацікавленим сторонам пропонується поділитися своїми думками з цього питання, заповнивши до 16 серпня онлайн-форму. Це опитування є частиною оцінки директиви літнього часу ЄС, яку Комісія розпочала, щоб оцінити, чи слід змінювати правила. Воно проводиться слідом за голосуванням Європейського парламенту щодо резолюції про літній час в лютому 2018 року, а також у зв’язку з проханнями громадян і деяких держав-членів ЄС. У резолюції Європарламенту, зокрема, вказується на те, що різні дослідження фіксують негативний вплив переходу на літній час на людське здоров’я. Чинна директива про літній час набула чинності у 2001 році. Вона надає гармонізовану дату і час для початку і закінчення періоду дії літнього часу на території ЄС з метою допомогти внутрішнім ринкам функціонувати більш ефективно.
Реклама 👇 Замовити

Європейська комісія наполягає на єдиному зарядному порті вже майже 10 років. Причини — понад 51 тис тонн електронних відходів щороку від старих зарядних пристроїв, а також незручність для користувачів. На часі дізнатися, хто із світових компаній-гігантів готовий перейти на єдиний порт для зарядки смартфонів.

Які компанії підтримують цю ініціативу

Користувачі IPhone і Android вже давно скаржаться на використання різних зарядних пристроїв для своїх телефонів. У відповідь на тиск ЄС 14 компаній, зокрема Apple, Samsung, Huawei і Nokia, підписали добровільний меморандум про взаєморозуміння в 2009 році, погодившись гармонізувати зарядні пристрої для нових моделей смартфонів, які надійдуть на ринок у 2011 році. Згодом деякі компанії підписали листа про наміри у 2013 і 2014 роках після закінчення терміну дії Меморандуму в 2012 році.

Нагадаємо, що у Європейському Союзі досліджуютьУ ЄС планують перейти на єдиний порт для зарядки смартфонів 1У ЄС досліджують думку щодо відмови від переходу на літній час думку щодо відмови переходу на літній час. Європейським громадянам і зацікавленим сторонам пропонується поділитися своїми думками з цього питання, заповнивши до 16 серпня онлайн-форму.

Це опитування є частиною оцінки директиви літнього часу ЄС, яку Комісія розпочала, щоб оцінити, чи слід змінювати правила. Воно проводиться слідом за голосуванням Європейського парламенту щодо резолюції про літній час в лютому 2018 року, а також у зв’язку з проханнями громадян і деяких держав-членів ЄС.

У резолюції Європарламенту, зокрема, вказується на те, що різні дослідження фіксують негативний вплив переходу на літній час на людське здоров’я. Чинна директива про літній час набула чинності у 2001 році. Вона надає гармонізовану дату і час для початку і закінчення періоду дії літнього часу на території ЄС з метою допомогти внутрішнім ринкам функціонувати більш ефективно.

Джерело: Reuters

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: