fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародна акселераційна платформа Sector X відкрила набір на напрям B2C

Mižnarodna akseleracijna platforma Sector X vidkryla nabir na naprjam B2C
Акселераційна платформа Sector X, яка раніше вже відкрила набір в В2В акселератор, тепер запрошує команди на напрям В2С. Фокус напрямку — виведення стартапів з України та Східної Європи на ринок США
Akseleracijna platforma Sector X, jaka raniše vže vidkryla nabir v V2V akselerator, teper zaprošuje komandy na naprjam V2S. Fokus naprjamku — vyvedennja startapiv z Ukraїny ta Shidnoї Jevropy na rynok SŠA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Головні вимоги до кандидатів від Sector X: команда з амбіціями підкорювати західний ринок та готовий MVP для В2С-продукту. Як працюватиме акселератор Sector X. Програма акселератора Sector X розроблена таким чином, щоб у стартапів зявилися реальні результати, які будуть показовими для венчурних інвесторів, а саме: користувачі в США, продажу в США, зростання в США. Команда акселератора розробляє індивідуальну карту прогресу стартапу, яка допоможе рухатися в потрібному напрямку і досягати поставлених KPI. Індивідуальний трекер буде супроводжувати стартапи по карті протягом усієї акселерації, що дозволить їм досягти результатів в найкоротші терміни. Замість традиційних для більшості акселераторів загальних лекцій на книжкові теми, ментори-практики з багаторічним досвідом підприємницької діяльності будуть проводити тематичні воркшопи, спрямовані на досягнення конкретних результатів. У той час як досвідчена sales team, яка працює на ринку США, допоможе здійснити стартапам перші продажі. Бонусом під час акселерації стануть інвестиції в розмірі до $25 тис та офіс для роботи в UNIT.City. Подати заявку і отримати більш детальну інформацію можна на сайті. Нагадаємо, раніше ми інформували про набір до продуктового акселератора, де стартапи могли отримати до $20 тис.
Реклама 👇 Замовити

Головні вимоги до кандидатів від Sector X: команда з амбіціями підкорювати західний ринок та готовий MVP для В2С-продукту.

Як працюватиме акселератор Sector X

Програма акселератора Sector X розроблена таким чином, щоб у стартапів з’явилися реальні результати, які будуть показовими для венчурних інвесторів, а саме: користувачі в США, продажу в США, зростання в США.

Команда акселератора розробляє індивідуальну карту прогресу стартапу, яка допоможе рухатися в потрібному напрямку і досягати поставлених KPI. Індивідуальний трекер буде супроводжувати стартапи по карті протягом усієї акселерації, що дозволить їм досягти результатів в найкоротші терміни. Замість традиційних для більшості акселераторів загальних лекцій на книжкові теми, ментори-практики з багаторічним досвідом підприємницької діяльності будуть проводити тематичні воркшопи, спрямовані на досягнення конкретних результатів. У той час як досвідчена sales team, яка працює на ринку США, допоможе здійснити стартапам перші продажі.

Перша міжнародна акселераційна платформа Sector X відкрила набір на напрям B2C

Бонусом під час акселерації стануть інвестиції в розмірі до $25 тис та офіс для роботи в UNIT.City. Подати заявку і отримати більш детальну інформацію можна на сайті.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиМіжнародна акселераційна платформа Sector X відкрила набір на напрям B2C 1Завершується набір до Product Idea Accelerator — стартапи можуть отримати $20 тис про набір до продуктового акселератора, де стартапи могли отримати до $20 тис.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: