fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мережа магазинів «Фора» встановлює заправки для електрокарів

Mereža magazyniv «Fora» vstanovljuje zapravky dlja elektrokariv
Мережа магазинів «Фора» встановлює на паркувальних майданчиках своїх магазинів зарядні пристрої для електромобілів. Наразі вже працює 10 ЕЗС біля магазинів. Їх кількість збільшуватиметься, передає RAU, посилаючись на прес-службу компанії
Mereža magazyniv «Fora» vstanovljuje na parkuvaľnyh majdančykah svoїh magazyniv zarjadni prystroї dlja elektromobiliv. Narazi vže pracjuje 10 EZS bilja magazyniv. Їh kiľkisť zbiľšuvatymeťsja, peredaje RAU, posylajučyś na pres-službu kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мережа магазинів Фора вирішила долучитись до створення електромобільної інфраструктури. Це вже не перша екологічна ініціатива торгової мережі, яка входить  до торгово-промислової групи компаній Fozzy Group. Раніше, в магазині Сільпо відкрили мобільну станцію з прийому відсортованого сміття. Проект носить назву #SilpoRecycling. Де зявилися станції. Всі зарядні пристрої встановлені за межами Києва на міжміських трасах, зокрема в Щасливому, Гатному, Лютежі, Козині, Глевасі тощо. Таке розташування станцій спрощує можливість подорожей електромобілем на далекі відстані. У найближчих планах – ще 7 станцій. Партнером проекту обрано компанію AutoEnterprise. Компанія є виробником, встановлює і обслуговує зарядні пристрої у режимі 24/7. Продукція AutoEnterprise виготовляється в Україні. З 2004 року мережа електрозарядних пристроїв нараховує понад 1000 ЕЗС на території України. Нагадаємо, мережа магазинів Фора входить до торгово-промислової групи компаній Fozzy Group. Перший магазин був відкритий у 2002 році, а сьогодні мережа Фора об’єднує 246 торгових точок у понад 60 населених пунктах України. В матеріалі Na chasi ми також повідомляли про появу нового сервісу поштово-логістичних послуг Justin. Це мережа поштових відділень, яка буде працювати в супермаркетах, що входять в Fozzy Group. У деяких київських супермаркетах Сільпо вже з’явилися відділення Justin. Діяльність сервісу спрямовуватиметься на інтернет-магазини, великі бізнеси і клієнтів цих інтернет-магазинів.
Реклама 👇 Замовити

Мережа магазинів «Фора» вирішила долучитись до створення електромобільної інфраструктури. Це вже не перша екологічна ініціатива торгової мережі, яка входить  до торгово-промислової групи компаній Fozzy Group. Раніше, в магазині «Сільпо» відкрили мобільну станцію з прийому відсортованого сміття. Проект носить назву #SilpoRecycling.

Де з’явилися станції

Всі зарядні пристрої встановлені за межами Києва на міжміських трасах, зокрема в Щасливому, Гатному, Лютежі, Козині, Глевасі тощо. Таке розташування станцій спрощує можливість подорожей електромобілем на далекі відстані. У найближчих планах – ще 7 станцій.

Партнером проекту обрано компанію AutoEnterprise. Компанія є виробником, встановлює і обслуговує зарядні пристрої у режимі 24/7. Продукція AutoEnterprise виготовляється в Україні. З 2004 року мережа електрозарядних пристроїв нараховує понад 1000 ЕЗС на території України.

Нагадаємо, мережа магазинів «Фора» входить до торгово-промислової групи компаній Fozzy Group. Перший магазин був відкритий у 2002 році, а сьогодні мережа «Фора» об’єднує 246 торгових точок у понад 60 населених пунктах України.

В матеріалі Na chasi ми також повідомлялиМережа магазинів «Фора» встановлює заправки для електрокарів 1Як працюватиме новий сервіс доставки Justin від Fozzy Group  про появу нового сервісу поштово-логістичних послуг Justin. Це мережа поштових відділень, яка буде працювати в супермаркетах, що входять в Fozzy Group. У деяких київських супермаркетах «Сільпо» вже з’явилися відділення Justin. Діяльність сервісу спрямовуватиметься на інтернет-магазини, великі бізнеси і клієнтів цих інтернет-магазинів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: