fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Blockchain-додаток у США допоможе віддалено голосувати на виборах

Blockchain-dodatok u SŠA dopomože viddaleno golosuvaty na vyborah
У США планують впровадити технології віддаленої участі у виборчих процесах. В основу системи може лягти технологія стартапу Voatz. Про це повідомляє CNN
U SŠA planujuť vprovadyty tehnologiї viddalenoї učasti u vyborčyh procesah. V osnovu systemy može ljagty tehnologija startapu Voatz. Pro ce povidomljaje CNN
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Спочатку додатком для віддаленого голосування, що працює на технології Blockchain, зможуть користуватися американські військові, які проживають в інших країнах. Voatz стане альтернативою поштовим відкріпними посвідченнями вже на виборах в листопаді 2018 року. Що відомо про новий додаток . Voatz надаватиме безпеку передачі даних за допомогою технології Blockchain. Для реєстрації в додатку людині доведеться отримати спеціальний державний ідентифікатор, неодноразово пройти систему розпізнавання осіб. Доступ у додаток буде можливий лише за допомогою відбитка пальця. Незважаючи на інновації, багато експертів критикують розробки через слабкість в плані безпеки, а також використання технології Blockchain просто заради моди. Нагадаємо, що технологію Blockchain використали на муніципальних виборах у Швейцарії. Державна система eID – елемент цифрової інфраструктури Швейцарії, що дозволяє голосувати за допомогою мобільних пристроїв. Крім eID планується розробити і впровадити повністю цифрові сервіси eGovernment, eVoting, eBanking, eHealth, eEducation і eCommerce. До введення eID проголосувати в Швейцарії на будь-яких виборах і референдумах можна було особисто або поштою. Нагадаємо, що восени 2018 року у світі запустять перший blockchain-університет. Розробкою проекту переймається компанія Woolf Development. ЇЇ засновником став професор факультету філософії Оксфордського університету Джошуа Броггі. Він також згуртував низку однодумців із числа колег-викладачів. За їхніми задумами, новітні технології допоможуть усунути низку проблем у вишах. Серед них британці називають високу вартість навчання, бюрократичні перепони, низку адміністративних витрат та порівняно низькі заробітки для викладацького складу. Поки що не уточнюється, чи працюватиме проект виключно для британців, чи й для громадян з інших країн.
Реклама 👇 Замовити

Спочатку додатком для віддаленого голосування, що працює на технології Blockchain, зможуть користуватися американські військові, які проживають в інших країнах. Voatz стане альтернативою поштовим відкріпними посвідченнями вже на виборах в листопаді 2018 року.

Що відомо про новий додаток 

Voatz надаватиме безпеку передачі даних за допомогою технології Blockchain. Для реєстрації в додатку людині доведеться отримати спеціальний державний ідентифікатор, неодноразово пройти систему розпізнавання осіб. Доступ у додаток буде можливий лише за допомогою відбитка пальця. Незважаючи на інновації, багато експертів критикують розробки через слабкість в плані безпеки, а також використання технології Blockchain «просто заради моди».

Нагадаємо, що технологію Blockchain використалиBlockchain-додаток у США допоможе віддалено голосувати на виборах 1Технологію blockchain використають на виборах у Швейцарії на муніципальних виборах у Швейцарії. Державна система eID – елемент цифрової інфраструктури Швейцарії, що дозволяє голосувати за допомогою мобільних пристроїв. Крім eID планується розробити і впровадити повністю цифрові сервіси eGovernment, eVoting, eBanking, eHealth, eEducation і eCommerce. До введення eID проголосувати в Швейцарії на будь-яких виборах і референдумах можна було особисто або поштою.

Нагадаємо, що восени 2018 року у світі запустятьBlockchain-додаток у США допоможе віддалено голосувати на виборах 2Восени 2018-го у світі запустять перший blockchain-університет перший blockchain-університет. Розробкою проекту переймається компанія Woolf Development. ЇЇ засновником став професор факультету філософії Оксфордського університету Джошуа Броггі. Він також згуртував низку однодумців із числа колег-викладачів. За їхніми задумами, новітні технології допоможуть усунути низку проблем у вишах. Серед них британці називають високу вартість навчання, бюрократичні перепони, низку адміністративних витрат та порівняно низькі заробітки для викладацького складу. Поки що не уточнюється, чи працюватиме проект виключно для британців, чи й для громадян з інших країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: