fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінрегіон пропонує створити в містах автоматизовані парковки

Minregion proponuje stvoryty v mistah avtomatyzovani parkovky
Мінрегіонбуд України оновлює державні будівельні норми. Пропонує розпочати процес проектування автоматизованих гаражів для автомобілів, повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook
Minregionbud Ukraїny onovljuje deržavni budiveľni normy. Proponuje rozpočaty proces proektuvannja avtomatyzovanyh garaživ dlja avtomobiliv, povidomyv zastupnyk ministra regionaľnogo rozvytku Lev Parchaladze na svoїj storinci u Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зокрема, відомство пропонує ввести нову зміну в ДБН В.2.3-15:2007 Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів. Як виглядатимуть автоматизовані гаражі. Світ не стоїть на місці і поступово переходить на автоматизацію усіх можливих процесів. Наприклад, автоматизовані гаражі для автомобілів. Процес паркування на таких автостоянках відбувається автоматично, без участі водіїв. Такі стоянки займають менше простору, що дуже важливо, особливо в центральних районах крупних міст. Тобто, їх можна розміщувати там, де не є багато місця для звичайних чи механізованих парковок, — сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. Управління пристроєм для переміщення автомобілів і контроль його роботи в автоматизованих гаражах відбуватиметься з приміщення диспетчерської. При проектуванні автоматизованих гаражів повинен бути доступ персоналу для технічного обслуговування на кожен ярус розміщення автомобілів та до кожного машиномісця. Згідно із запропонованими змінами у ДБН, автоматизовані гаражі можна пристроювати до будинків за умови їх відокремлення протипожежною стіною 1 типу. Крім цього, допускається передбачати підземні автоматизовані гаражі до 9-го поверху включно. В чому зручність автоматизованих стоянок. За інформацією Парцхаладзе для їх розміщення потрібно набагато менше простору ніж для звичайних чи механізованих парковок. Тому їх можна розміщувати, наприклад, в центральних районах великих міст. Також така технологія економить час водіїв завдяки автоматичному процесу в’їзду/виїзду автомобіля на місце для паркування. Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні документи, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення. До слова, раніше ми писали, що неправильно припарковані автівки, які заважатимуть руху громадського транспорту або пішоходів у столиці, будуть забирати евакуатори.
Реклама 👇 Замовити

Зокрема, відомство пропонує ввести нову зміну в ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів».

Як виглядатимуть автоматизовані гаражі

«Світ не стоїть на місці і поступово переходить на автоматизацію усіх можливих процесів. Наприклад, автоматизовані гаражі для автомобілів. Процес паркування на таких автостоянках відбувається автоматично, без участі водіїв. Такі стоянки займають менше простору, що дуже важливо, особливо в центральних районах крупних міст. Тобто, їх можна розміщувати там, де не є багато місця для звичайних чи механізованих парковок», — сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Мінрегіон пропонує створити в містах автоматизовані парковки 1

Фото: з Facebook-сторінки Лева Парцхаладзе

Управління пристроєм для переміщення автомобілів і контроль його роботи в автоматизованих гаражах відбуватиметься з приміщення диспетчерської. При проектуванні автоматизованих гаражів повинен бути доступ персоналу для технічного обслуговування на кожен ярус розміщення автомобілів та до кожного машиномісця.

Згідно із запропонованими змінами у ДБН, автоматизовані гаражі можна пристроювати до будинків за умови їх відокремлення протипожежною стіною 1 типу. Крім цього, допускається передбачати підземні автоматизовані гаражі до 9-го поверху включно.

В чому зручність автоматизованих стоянок

За інформацією Парцхаладзе для їх розміщення потрібно набагато менше простору ніж для звичайних чи механізованих парковок. Тому їх можна розміщувати, наприклад, в центральних районах великих міст. Також така технологія економить час водіїв завдяки автоматичному процесу в’їзду/виїзду автомобіля на місце для паркування.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні документи, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Мінрегіон пропонує створити в містах автоматизовані парковки 2

Як виглядають автоматизовані паркувальні комплекси в інших країнах

До слова, раніше ми писалиМінрегіон пропонує створити в містах автоматизовані парковки 3КМДА застосує евакуатори проти неправильного паркування, що неправильно припарковані автівки, які заважатимуть руху громадського транспорту або пішоходів у столиці, будуть забирати евакуатори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: