fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український графічний редактор Crello запустив нові функції

Ukraїnśkyj grafičnyj redaktor Crello zapustyv novi funkciї
Графічний онлайн-редактор Crello запускає інструмент, за допомогою якого можна створювати анімовані пости в соціальних мережах та анімовані рекламні повідомлення — швидко і без дизайнерських навичок. Про це проінформували представники компанії Depositphotos
Grafičnyj onlajn-redaktor Crello zapuskaje instrument, za dopomogoju jakogo možna stvorjuvaty animovani posty v sociaľnyh merežah ta animovani reklamni povidomlennja — švydko i bez dyzajnerśkyh navyčok. Pro ce proinformuvaly predstavnyky kompaniї Depositphotos
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тепер в Crello користувачі мужть створювати анімацію в трьох розмірах: повідомлення в соціальних мережах 1080x1080px, відео Full HD та обкладинки для Facebook. Всі готові роботи доступні для скачування в форматі mp4. Як працюватиме Crello після оновлення. В окремому розділі онлайн-редактора є колекція професійно розроблених анімованих шаблонів, анімванніх значків, ілюстрацій та фонів. Перевірити роботу нових функцій можна безкоштовно, при цьому шаблони 1080x1080px завантажуються з плашкою Створено в Crello. Повнофункціональний доступ до усіх колекцій буде коштувати від $9,99 на місяць. Також можна придбати річну передплату на використання сервісу. За словами представників команди проекту, передплата користується попитом. Всього 5 днів тому ми роздали доступ до бета-версії наши раннім користувачам. За ці декілька днів вони вже купили більше 50 підписок, в тому числі — річні, — заявила Product Owner сервісу Людмила Небожак. Раніше всі функції редактора були безкоштовними. Користувачі могли лише ліцензувати додаткові зображення з колекції фотобанку Depositphotos за фіксованою ціною в $1. Цей онлайн-сервіс був створений командою фотобанку Depositphotos та представлений у червні 2017 року. Це — інтерактивний графічний редактор, який дозволяє користувачам створювати віжуали в 36 різних форматах, а також багатосторінкові презентації, візитні картки і каруселі для реклами в Facebook. Дизайнерські навички чи знання при цьому необовязкові.
Реклама 👇 Замовити

Тепер в Crello користувачі мужть створювати анімацію в трьох розмірах: повідомлення в соціальних мережах 1080x1080px, відео Full HD та обкладинки для Facebook. Всі готові роботи доступні для скачування в форматі mp4.

Як працюватиме Crello після оновлення

В окремому розділі онлайн-редактора є колекція професійно розроблених анімованих шаблонів, анімванніх значків, ілюстрацій та фонів. Перевірити роботу нових функцій можна безкоштовно, при цьому шаблони 1080x1080px завантажуються з плашкою «Створено в Crello».

Повнофункціональний доступ до усіх колекцій буде коштувати від $9,99 на місяць. Також можна придбати річну передплату на використання сервісу. За словами представників команди проекту, передплата користується попитом. «Всього 5 днів тому ми роздали доступ до бета-версії наши раннім користувачам. За ці декілька днів вони вже купили більше 50 підписок, в тому числі — річні», — заявила Product Owner сервісу Людмила Небожак.

Раніше всі функції редактора були безкоштовними. Користувачі могли лише ліцензувати додаткові зображення з колекції фотобанку Depositphotos за фіксованою ціною в $1. Цей онлайн-сервіс був створенийУкраїнський графічний редактор Crello запустив нові функції 1Crello поспішає на допомогу: Українці створили онлайн-редактор для фото командою фотобанку Depositphotos та представлений у червні 2017 року.

Український графічний редактор Crello запустив нові функції та передплату

Це — інтерактивний графічний редактор, який дозволяєУкраїнський графічний редактор Crello запустив нові функції 2Як створювати анімовані дизайни для соцмереж — рецепт від Crello користувачам створювати віжуали в 36 різних форматах, а також багатосторінкові презентації, візитні картки і «каруселі» для реклами в Facebook. Дизайнерські навички чи знання при цьому необов’язкові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: