fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська карткова гра зібрала понад $30 тис на Kickstarter

Ukraїnśka kartkova gra zibrala ponad $30 tys na Kickstarter
Карткова настільна стратегія за мотивами середньовічних рукописів та історій про лицарів презентована розробниками з Києва. Для придбання доступні як окремі набори, так і комплектні пропозиції для ритейлерів. Новинку підтримали на Kickstarter уже 580 шанувальників настільних ігор
Kartkova nastiľna strategija za motyvamy seredńovičnyh rukopysiv ta istorij pro lycariv prezentovana rozrobnykamy z Kyjeva. Dlja prydbannja dostupni jak okremi nabory, tak i komplektni propozyciї dlja rytejleriv. Novynku pidtrymaly na Kickstarter uže 580 šanuvaľnykiv nastiľnyh igor
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гра має назву Deus lo Vult і являє собою приклад карткової настільної гри. В основну покладено стилістику середньовічних мініатюр — у такому дизайні навіть зверстана сама сторінка проекту на Kickstarter, де можна долучитися до фінансування ідеї. За розробкою стоїть компанія Tabeltope Games, а містом автора проекту зазначено Київ. Що являє собою гра. Це — приклад конкурентної стратегії на основі карток та покрокового виконання дій різними учасниками. Мінімальна вартість внеску для отримання базового набору становить $29. Готові набори обіцяють доставляти по усьому світу в березні 2019 року. В основу покладено сюжети розповідей про лицарів та середньовічні манускрипти XII-XV століть. Гравці можуть створювати, розвивати та керувати арміями, містами, а також інспірувати втручання з боку божественних сил. В набір входить основна мапа, ігрові картки, додаткові картки та плани. Українські проекти зараз активно просувають свої напрацювання на Kickstarter. Нагадаємо, раніше ми розповідали про годинник виробництва української команди, який створено на основі радіоламп — під його випуск теж зараз збирають гроші на цій платформі колективного фінансування.

Гра має назву «Deus lo Vult» і являє собою приклад карткової настільної гри. В основну покладено стилістику середньовічних мініатюр — у такому дизайні навіть зверстана сама сторінка проекту на Kickstarter, де можна долучитися до фінансування ідеї. За розробкою стоїть компанія Tabeltope Games, а містом автора проекту зазначено Київ.

Що являє собою гра

Це — приклад конкурентної стратегії на основі карток та покрокового виконання дій різними учасниками. Мінімальна вартість внеску для отримання базового набору становить $29. Готові набори обіцяють доставляти по усьому світу в березні 2019 року. В основу покладено сюжети розповідей про лицарів та середньовічні манускрипти XII-XV століть. Гравці можуть створювати, розвивати та керувати арміями, містами, а також інспірувати втручання з боку божественних сил. В набір входить основна мапа, ігрові картки, додаткові картки та плани.

Українські проекти зараз активно просувають свої напрацювання на Kickstarter. Нагадаємо, раніше ми розповідалиУкраїнська карткова гра зібрала понад $30 тис на Kickstarter 1Стартап із Черкас вивів стімпанк-годинники на Kickstarter про годинник виробництва української команди, який створено на основі радіоламп — під його випуск теж зараз збирають гроші на цій платформі колективного фінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: