fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сервіс знайомств Facebook матиме п’ять гендерів

Servis znajomstv Facebook matyme p'jať genderiv
Навесні Марк Цукерберг, творець компанії Facebook, оголосив про запуск сервісу знайомств у соцмережі. Причому, сервіс буде доступний лише користувачам, а спілкуватися можна буде всередині мережі. Зараз функціональність тестують співробітники компанії
Navesni Mark Cukerberg, tvoreć kompaniї Facebook, ogolosyv pro zapusk servisu znajomstv u socmereži. Pryčomu, servis bude dostupnyj lyše korystuvačam, a spilkuvatysja možna bude vseredyni mereži. Zaraz funkcionaľnisť testujuť spivrobitnyky kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як наголошують представники компанії, сервіс знайомств підійде тим, хто шукає довготривалих та міцних стосунків, і не призначений для знайомств на одну ніч. Як працюватиме новинка від Facebook. Щоб почати користування сервісом, необхідно пройти активацію. Ваш профіль буде доступний лише для тих, хто користується цією ж функцією. Родзинкою сервісу стане наявність пяти статей. При активації кожен користувач зможе обрати свою стать серед таких: чоловік, жінка, трансжінка, трансчоловік і небінарний гендер (який заперечує систему двох статей). Сервіс знайомств буде доступний лише для користувачів. котрим виповнилося 18 років. Співпадіння базується на індивідуальній інформації про кожного учасника. Свайпів на кшталт тих, що є в Tinder, тут не буде, спілкування можна вести у месенджері або у WhatsApp. Для користувачів створять спеціальні групи та події на Facebook, що заохочуватимуть до спілкування. Нагадаємо, що нещодавно ми писали про те що у Facebook зявиться інтерактивна реклама, у яку можна грати.
Реклама 👇 Замовити

Як наголошують представники компанії, сервіс знайомств підійде тим, хто шукає довготривалих та міцних стосунків, і не призначений для знайомств на одну ніч.

Як працюватиме новинка від Facebook

Щоб почати користування сервісом, необхідно пройти активацію. Ваш профіль буде доступний лише для тих, хто користується цією ж функцією. Родзинкою сервісу стане наявність п’яти статей. При активації кожен користувач зможе обрати свою стать серед таких: чоловік, жінка, трансжінка, трансчоловік і небінарний гендер (який заперечує систему двох статей).

Сервіс знайомств буде доступний лише для користувачів. котрим виповнилося 18 років. Співпадіння базується на індивідуальній інформації про кожного учасника. Свайпів на кшталт тих, що є в Tinder, тут не буде, спілкування можна вести у месенджері або у WhatsApp. Для користувачів створять спеціальні групи та події на Facebook, що заохочуватимуть до спілкування.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про те що у Facebook з’явитьсяСервіс знайомств Facebook матиме п'ять гендерів 1Facebook представила рекламу, в яку можна грати інтерактивна реклама, у яку можна грати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: