fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Nextbike знову запускає свій велопрокат у Києві

Nextbike znovu zapuskaje svij veloprokat u Kyjevi
Велосипедна мережа прокату Nextbike оголосила про перезапуск станцій прокату у Києві. Попередня спроба запуску відбулася у 2016 році. Новий формат роботи можна буде побачити в дії з 14 серпня 2018-го. Про це інформує ITC
Velosypedna mereža prokatu Nextbike ogolosyla pro perezapusk stancij prokatu u Kyjevi. Poperednja sproba zapusku vidbulasja u 2016 roci. Novyj format roboty možna bude pobačyty v diї z 14 serpnja 2018-go. Pro ce informuje ITC
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Nextbike запустить сервіс 14-15 серпня 2018-го для киян. Як інформує видання ITC.ua, робота сервісу з прокату велосипедів відбуватиметься у столиці без терміналів та станцій. Для паркування використовуватимуть так звані віртуальні станції. Це — майданчики з розміткою, але без паркувальних стовпчиків та терминалів. Як працюватиме велопрокат. Для оренди велосипедів буде достатньо відсканувати QR-код за допомогою додатку Nextbike або ввести номер велосипеду. Після цього замок відкривається у автоматичному режимі. Для того, аби повернути велосипед, достатньо обережно припаркувати велосипед на майданчику з розміткою та закрити спеціальний замок на задньому колесі. Як проінформували в ITC, перші велосипеди для прокату вже прибули з Німеччини до Києва: Перевірка статусу прокату та доступності велосипедів відбувається за допомогою мобільного додатку (є версії для Android та iOS). Однак для того, аби почати користуватися велопрокатом у Києві в тестовий період слід пройти процедуру реєстрації за спеціальним посиланням та заповнити дані кредитної картки, щоби поповнити баланс. Загалом у Києві відкриють 27 точок прокату в різних районах міста. Найдешевший прокат коштуватиме 30 грн за 30 хв, найдорожчий — 600 грн за сезон використання. Нагадаємо, раніше ми інформували про появу проїзного квитка на громадський транспорт для користувачів велопрокату Nextbike у Львові.

Nextbike запустить сервіс 14-15 серпня 2018-го для киян. Як інформує видання ITC.ua, робота сервісу з прокату велосипедів відбуватиметься у столиці без терміналів та станцій. Для паркування використовуватимуть так звані «віртуальні» станції. Це — майданчики з розміткою, але без паркувальних стовпчиків та терминалів.

Як працюватиме велопрокат

Для оренди велосипедів буде достатньо відсканувати QR-код за допомогою додатку Nextbike або ввести номер велосипеду. Після цього замок відкривається у автоматичному режимі. Для того, аби повернути велосипед, достатньо обережно припаркувати велосипед на майданчику з розміткою та закрити спеціальний замок на задньому колесі. Як проінформували в ITC, перші велосипеди для прокату вже прибули з Німеччини до Києва:

Nextbike знову запускає свій велопрокат у Києві

Перевірка статусу прокату та доступності велосипедів відбувається за допомогою мобільного додатку (є версії для Android та iOS). Однак для того, аби почати користуватися велопрокатом у Києві в тестовий період слід пройти процедуру реєстрації за спеціальним посиланням та заповнити дані кредитної картки, щоби поповнити баланс.

Nextbike знову запускає свій велопрокат у Києві

Загалом у Києві відкриють 27 точок прокату в різних районах міста. Найдешевший прокат коштуватиме 30 грн за 30 хв, найдорожчий — 600 грн за сезон використання.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиNextbike знову запускає свій велопрокат у Києві 1У Львові буде проїзний абонемент спільно з велопрокатом Nextbike про появу проїзного квитка на громадський транспорт для користувачів велопрокату Nextbike у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: