fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Названі найпопулярніші українські радіостанції

Nazvani najpopuljarniši ukraїnśki radiostanciї
Дослідження ринку ефірного радіомовлення оприлюднило видання Sostav.ua. Цей аналіз проводить дослідницька компанія Кantar TNS в Україні на замовлення міжгалузевого індустріального об’єднання «Радіокомітет»
Doslidžennja rynku efirnogo radiomovlennja opryljudnylo vydannja Sostav.ua. Cej analiz provodyť doslidnyćka kompanija Kantar TNS v Ukraїni na zamovlennja mižgaluzevogo industriaľnogo ob’jednannja «Radiokomitet»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Лідерами в радіоефірі, за даними цього дослідження, стали Хіт FM, Радіо Пятниця, Люкс FM. Опитування проводилось у період з 16 квітня по 08 липня 2018 року. Участь у ньому взяли мешканці України з міст із населенням 50 тис+, віком від 12 до 65 років. Вибірка склала 10 219 респондентів. Які радіостанції та як слухають українці. Нова хвиля досліджень свідчить про стабільність радіослухання. Українці майже не змінюють своїх звичок щодо FM-станцій, повідомляють автори дослідження. У загальнонаціональному рейтингу першість за рейтингом та охопленням залишилась незмінною у порівнянні з попередньою першою хвилею дослідження 2018 року: Хіт FM, Радіо Пятниця, Люкс FM. Змінилося розташування деяких станцій в ТОП-10 всередині своїх холдингів Русское Радио Украина та Радио Roks (холдинг ТАВР) помінялись місцями, а також помінялись місцями Наше радіо та Ретро ФМ (холдинг УМХ). За даними дослідження, типовий слухач FM-ефіру в Україні — це: скоріше чоловік — 54%; активний користувач інтернету — 84% користуються щодня; мають авто в сімї — 59%; одружений — 61%; мають вищу освіту — 53%; мають дохід вищий середнього або високий, і цей показник значно зріс у порівнянні з аналогічною хвилею 2017 року — 54%, раніше він становив 43%. Нещодавно ми публікували опитування експертів стосовно перспектив розвитку онлайн-радіо в Україні із поширенням 4G та конкуренцію інтернет-мовлення із ефірними FM-станціями.
Реклама 👇 Замовити

Лідерами в радіоефірі, за даними цього дослідження, стали «Хіт FM», «Радіо П’ятниця», «Люкс FM». Опитування проводилось у період з 16 квітня по 08 липня 2018 року. Участь у ньому взяли мешканці України з міст із населенням 50 тис+, віком від 12 до 65 років. Вибірка склала 10 219 респондентів.

Які радіостанції та як слухають українці

Нова хвиля досліджень свідчить про стабільність радіослухання. Українці майже не змінюють своїх звичок щодо FM-станцій, повідомляють автори дослідження. У загальнонаціональному рейтингу першість за рейтингом та охопленням залишилась незмінною у порівнянні з попередньою першою хвилею дослідження 2018 року: «Хіт FM», «Радіо П’ятниця», «Люкс FM». Змінилося розташування деяких станцій в ТОП-10 всередині своїх холдингів «Русское Радио Украина» та «Радио Roks» (холдинг ТАВР) помінялись місцями, а також помінялись місцями «Наше радіо» та «Ретро ФМ» (холдинг УМХ).

За даними дослідження, типовий слухач FM-ефіру в Україні — це:

  • скоріше чоловік — 54%;
  • активний користувач інтернету — 84% користуються щодня;
  • мають авто в сім’ї — 59%;
  • одружений — 61%;
  • мають вищу освіту — 53%;
  • мають дохід вищий середнього або високий, і цей показник значно зріс у порівнянні з аналогічною хвилею 2017 року — 54%, раніше він становив 43%.

Нещодавно ми публікувалиНазвані найпопулярніші українські радіостанції 1Онлайн-радіо, FM-станції та 4G — хто виграє боротьбу за слухача опитування експертів стосовно перспектив розвитку онлайн-радіо в Україні із поширенням 4G та конкуренцію інтернет-мовлення із ефірними FM-станціями.

Джерело: Sostav.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: