fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З’явився мобільний додаток для легального працевлаштування у Польщі

Z'javyvsja mobiľnyj dodatok dlja legaľnogo pracevlaštuvannja u Poľšči
Одна з найбільших фірм на ринку працевлаштування іноземців у Польщі польська компанія EWL розробила мобільний додаток, що дозволяє влаштуватися на легальну роботу в країні за 7 днів. Про це інформує «Польське Радіо»
Odna z najbiľšyh firm na rynku pracevlaštuvannja inozemciv u Poľšči poľśka kompanija EWL rozrobyla mobiľnyj dodatok, ščo dozvoljaje vlaštuvatysja na legaľnu robotu v kraїni za 7 dniv. Pro ce informuje «Poľśke Radio»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Процес подання документів на працевлаштування відбувається завдяки смартфону. Скористатися новим інструментом для легального працевлаштування можна за умови наявності біометричних паспортів або національних польських віз. Доступна нова опція для громадян України, Молдови та Грузії (з якими працює безвізовий режим для країн ЄС). На часі дізнатися більше про цей додаток. Як працює новий додаток для шукачів роботи у Польщі. Користувачі мають встановити застосунок (поки що лише у версії для Android). Далі слід заповнити лише 1 анкету в своєму смартфоні, долучити фото сторінок паспорту та надіслати заявку до польської фірми. Дані будуть передані відділу рекрутації EWL. Він у своє чергу сконтактує з кандидатами та запропонує їм відповідні вакансії. Після цього відділ легалізації фірми терміново розпочне процедуру реєстрації документа, що дозволить легально розпочати працю в Польщі вже за тиждень. Як інформують журналісти Польського Радіо, окрім легальної роботи забезпеченої житлом, цей мобільний додаток дозволяє працівникові з-за кордону отримати страхове забезпечення, безкоштовний стартовий пакет польського мобільного оператора, розпочати процедуру реєстрації рахунку в польському банку з безкоштовним обслуговуванням. Також тут можна забронювати автобусні квитки та отримати можливість здійснити 5 безкоштовних грошових переказів з Польщі в Україну. Раніше ми розповідали про обсяги грошових переказів українців з Польщі до державного бюджету.
Реклама 👇 Замовити

Процес подання документів на працевлаштування відбувається завдяки смартфону. Скористатися новим інструментом для легального працевлаштування можна за умови наявності біометричних паспортів або національних польських віз. Доступна нова опція для громадян України, Молдови та Грузії (з якими працює безвізовий режим для країн ЄС). На часі дізнатися більше про цей додаток.

Як працює новий додаток для шукачів роботи у Польщі

Користувачі мають встановити застосунок (поки що лише у версії для Android). Далі слід заповнити лише 1 анкету в своєму смартфоні, долучити фото сторінок паспорту та надіслати заявку до польської фірми. Дані будуть передані відділу рекрутації EWL. Він у своє чергу сконтактує з кандидатами та запропонує їм відповідні вакансії. Після цього відділ легалізації фірми терміново розпочне процедуру реєстрації документа, що дозволить легально розпочати працю в Польщі вже за тиждень.

Як інформують журналісти «Польського Радіо», окрім легальної роботи забезпеченої житлом, цей мобільний додаток дозволяє працівникові з-за кордону отримати страхове забезпечення, безкоштовний стартовий пакет польського мобільного оператора, розпочати процедуру реєстрації рахунку в польському банку з безкоштовним обслуговуванням. Також тут можна забронювати автобусні квитки та отримати можливість здійснити 5 безкоштовних грошових переказів з Польщі в Україну.

Раніше ми розповідалиЗ'явився мобільний додаток для легального працевлаштування у Польщі 1Стало відомо, скільки грошей перерахували українці з Польщі у держбюджет про обсяги грошових переказів українців з Польщі до державного бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: