fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відеоконтент блогу Ukraїner з’явився у потягах «Інтерсіті»

Videokontent blogu Ukraїner z'javyvsja u potjagah «Intersiti»
Ті, хто нарікав на брак цікавого україномовного контенту в потягах «Інтерсіті», відтепер зможуть бачити документальні відеоблоги проекту Ukraїner. Про зміну проінформував засновник та автор проекту, мандрівник і блоґер Богдан Логвиненко
Ti, hto narikav na brak cikavogo ukraїnomovnogo kontentu v potjagah «Intersiti», vidteper zmožuť bačyty dokumentaľni videoblogy proektu Ukraїner. Pro zminu proinformuvav zasnovnyk ta avtor proektu, mandrivnyk i bloğer Bogdan Logvynenko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Богдана Логвиненка, зміни та поява контенту від платформи, котра організовує дослідницькі експедиції Україною, в потягах Укрзалізниці стала можливою завдяки зміні компанії-підрядника. Далі — пряма мова: Що варто знати про Ukraїner. Ukraїner — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, ким ми є, — так позиціонують проект команда його авторів. Відеоблоги та експедиції проекту присвячено популяризації внутрішнього туризму в Україні. Перша тривала експедиція почалася у липні 2016-го року і триватиме до кінця 2018-го. Кожен цикл проекту фокусується довкола людей, ремесел, експериментів та змін у конкретному регіоні. Результати відвідин публікуються в блозі у вигляді текстів та в YouTube в форматі документальних відеороликів. За результатами експедиції команда планує створити сучасні путівники Україною декількома мовами. Нагадаємо, раніше ми розповідали про плани Укрзалізниці запустити до Польщі ще один Інтерсіті з Києва.

За словами Богдана Логвиненка, зміни та поява контенту від платформи, котра організовує дослідницькі експедиції Україною, в потягах «Укрзалізниці» стала можливою завдяки зміні компанії-підрядника. Далі — пряма мова:

Що варто знати про Ukraїner

«Ukraїner — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, ким ми є», — так позиціонують проект команда його авторів. Відеоблоги та експедиції проекту присвячено популяризації внутрішнього туризму в Україні. Перша тривала експедиція почалася у липні 2016-го року і триватиме до кінця 2018-го. Кожен цикл проекту фокусується довкола людей, ремесел, експериментів та змін у конкретному регіоні. Результати відвідин публікуються в блозі у вигляді текстів та в YouTube в форматі документальних відеороликів. За результатами експедиції команда планує створити сучасні путівники Україною декількома мовами.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиВідеоконтент блогу Ukraїner з'явився у потягах «Інтерсіті» 1Зі столиці України до Польщі буде їздити ще один «Інтерсіті+» про плани «Укрзалізниці» запустити до Польщі ще один «Інтерсіті» з Києва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: