fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Швеція надасть українським ГО $380 тис на реформи

Švecija nadasť ukraїnśkym GO $380 tys na reformy
За інформацією видання «Європейська Правда», уряд Швеції має намір фінансово підтримати об'єднання громадських організацій в Україні та надасть їм транш фінансування для підтримки реформ
Za informacijeju vydannja «Jevropejśka Pravda», urjad Šveciї maje namir finansovo pidtrymaty ob'jednannja gromadśkyh organizacij v Ukraїni ta nadasť їm tranš finansuvannja dlja pidtrymky reform
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Уряд Швеції з 1 серпня надасть $380 тис українській стороні. Ця додаткова фінансова підтримка буде скерована обєднанню громадських організацій (ГО) та експертів Реанімаційний пакет реформ (РПР). Строк фінансування, яке надасть Швеція, складе 12 міс. Кошти спрямують на сприяння подальшим реформам і розвитку громадянського суспільства в Україні. Для кого Швеція надає інвестиції. Видання Європейська Правда з посиланням на посольство Швеції в Україні зазначає, що це обєднання ГО продемонструвало ефективну модель співпраці влади і громадськості у забезпеченні демократичних перетворень в країні, тому Швеція рада продовжити свою підтримку цієї організації. Уряд цієї країни стане партнером РПР на наступні 12 міс. Надалі українська сторона здобуде юридичний статус і вже отримуватиме фінансування як юридична особа. РПР (Реанімаційний пакет реформ) — це коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які обєдналися для запуску і реалізації реформ в країні. Загалом до обєднання входять 83 неурядових організації та 22 експертних груп, які розробляють, просувають і здійснюють контроль за реалізацією реформ. За 4 роки за підтримки РПР було ухвалено 123 закони. Нагадаємо, раінше ми інформували про те, що Швеція стала ключовим постачальником ядерного палива для України.
Реклама 👇 Замовити

Уряд Швеції з 1 серпня надасть $380 тис українській стороні. Ця додаткова фінансова підтримка буде скерована об’єднанню громадських організацій (ГО) та експертів «Реанімаційний пакет реформ» (РПР). Строк фінансування, яке надасть Швеція, складе 12 міс. Кошти спрямують на сприяння подальшим реформам і розвитку громадянського суспільства в Україні.

Для кого Швеція надає інвестиції

Видання «Європейська Правда» з посиланням на посольство Швеції в Україні зазначає, що це об’єднання ГО продемонструвало ефективну модель співпраці влади і громадськості у забезпеченні демократичних перетворень в країні, тому Швеція рада продовжити свою підтримку цієї організації. Уряд цієї країни стане партнером «РПР» на наступні 12 міс. Надалі українська сторона здобуде юридичний статус і вже отримуватиме фінансування як юридична особа.

«РПР» («Реанімаційний пакет реформ») — це коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися для запуску і реалізації реформ в країні. Загалом до об’єднання входять 83 неурядових організації та 22 експертних груп, які розробляють, просувають і здійснюють контроль за реалізацією реформ. За 4 роки за підтримки «РПР» було ухвалено 123 закони.

Нагадаємо, раінше ми інформувалиШвеція надасть українським ГО $380 тис на реформи 1Швеція стала ключовим постачальником ядерного палива для України про те, що Швеція стала ключовим постачальником ядерного палива для України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: