fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила мобільний додаток

Mereža supermarketiv «Siľpo» zapustyla mobiľnyj dodatok
Безкоштовний додаток для смартфонів на Android та iOS допомагатиме покупцям «Сільпо» користуватися бонусами та пропозиціями в рамках програми «Власний Рахунок»
Bezkoštovnyj dodatok dlja smartfoniv na Android ta iOS dopomagatyme pokupcjam «Siľpo» korystuvatysja bonusamy ta propozycijamy v ramkah programy «Vlasnyj Rahunok»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мережа продуктових супермаркетів Сільпо запустила фірмовий додаток для смартфонів. Він допомагатиме користуватися програмою Власний Рахунок, яка зараз діє для покупців цієї мережі. Застосунки для iOS та Android покликані замінити собою пластикові картки. Відтепер інформацію можна відображати на касі з екрану. Що варто нати про додаток для покупців Сільпо. Поки що в додатку немає інтеграції зі сховищем карток Passbook на iOS-пристроях. Програма генерує новий QR-код щоразу, коли покупець відкриває цифрову картку. Це може бути додатковою зручністю при безконтактних оплатах за допомогою смартфону. Також користувач отримує сповіщення про ціни тижня, пропозиції власного імпорту та інші товари. Можна переглянути акційні пропозиції конкретного магазину у вкладці акції. Для цього достатньо обрати магазин мережі на мапі чи ввести вручну адресу потрібного супермаркету. Винагорода у вигляді балів Власний Рахунок нараховується тепер безпосередньо в додаток, а акційні пропозиції оновлюються щотижня. Також в додатку зберігаються чеки покупця. До можливостей слід також віднести сканер штрихкодів, котрий дає змогу дізнатися ціну та наявність товару в конкретному магазині. Мобільний додаток мережі супермаркетів доступний в App Store та Google Play. Нагадаємо, раніше ми інформували про плани Vodafone запровадити віртуального сурдоперекладача для своєї мережі магазинів.
Реклама 👇 Замовити

Мережа продуктових супермаркетів «Сільпо» запустила фірмовий додаток для смартфонів. Він допомагатиме користуватися програмою «Власний Рахунок», яка зараз діє для покупців цієї мережі. Застосунки для iOS та Android покликані замінити собою пластикові картки. Відтепер інформацію можна відображати на касі з екрану.

Що варто нати про додаток для покупців «Сільпо»

Поки що в додатку немає інтеграції зі сховищем карток Passbook на iOS-пристроях. Програма генерує новий QR-код щоразу, коли покупець відкриває цифрову картку. Це може бути додатковою зручністю при безконтактних оплатах за допомогою смартфону.

Також користувач отримує сповіщення про «ціни тижня», пропозиції «власного імпорту» та інші товари. Можна переглянути акційні пропозиції конкретного магазину у вкладці «акції». Для цього достатньо обрати магазин мережі на мапі чи ввести вручну адресу потрібного супермаркету.

Винагорода у вигляді балів «Власний Рахунок» нараховується тепер безпосередньо в додаток, а акційні пропозиції оновлюються щотижня. Також в додатку зберігаються чеки покупця. До можливостей слід також віднести сканер штрихкодів, котрий дає змогу дізнатися ціну та наявність товару в конкретному магазині.

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила мобільний додаток

Мобільний додаток мережі супермаркетів доступний в App Store та Google Play.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиМережа супермаркетів «Сільпо» запустила мобільний додаток 1Vodafone запровадить віртуального сурдоперекладача у магазинах про плани Vodafone запровадити віртуального сурдоперекладача для своєї мережі магазинів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: