fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінекономрозвитку в рамках «пілотy» профінансує 30 проектів

Minekonomrozvytku v ramkah «piloty» profinansuje 30 proektiv
Міністерство економічного розвитку і торгівлі ініціює «пілотний» проект держпідтримки інновацій, написав Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів
Ministerstvo ekonomičnogo rozvytku i torgivli inicijuje «pilotnyj» proekt deržpidtrymky innovacij, napysav Ministr ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny Stepan Kubiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Планують відібрати  30 проектів, обсяг фінансування складе 19,5 млн грн. У вересні 2018 року має розпочатися конкурсний відбір проектів за допомогою платформи ProZorro. Він триватиме до кінця 2019 року. Це модель, коли реалізація соціально або ринково доцільного винаходу співфінансується державою та приватним інвестором. Такий механізм уже давно використовується у світі. В Ізраїлі, наприклад, схожа ініціатива суттєво посилила start-up рух та значно збільшила кількість інновацій та винаходів в країні, — зазначив Степан Кубів. З деталями проекту можна ознайомитися в презентації: https://issuu.com/mineconomdev/docs/minekon_2607-5 Нагадаємо, в Україні відбулися національні змагання соціальних та соціально-підприємницьких проектів. За результатами голосування методикою пріорітизації, перемогу виборола команда Enactus Вінницького Національного технічного університету.  Друге місце зайняла команда КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. Третє та четверте місце посіли команди з Одеси. Преможці цьогоріч представлять Україну в Кремнієвій долині.
Реклама 👇 Замовити

Планують відібрати  30 проектів, обсяг фінансування складе 19,5 млн грн. У вересні 2018 року має розпочатися конкурсний відбір проектів за допомогою платформи ProZorro. Він триватиме до кінця 2019 року.

«Це модель, коли реалізація соціально або ринково доцільного винаходу співфінансується державою та приватним інвестором. Такий механізм уже давно використовується у світі. В Ізраїлі, наприклад, схожа ініціатива суттєво посилила start-up рух та значно збільшила кількість інновацій та винаходів в країні», — зазначив Степан Кубів.

З деталями проекту можна ознайомитися в презентації:

Нагадаємо, в Україні відбулисяМінекономрозвитку в рамках «пілотy» профінансує 30 проектів 1Названо соціальні проекти, які цьогоріч представлять Україну в Кремнієвій долині національні змагання соціальних та соціально-підприємницьких проектів. За результатами голосування методикою пріорітизації, перемогу виборола команда Enactus Вінницького Національного технічного університету. 

Друге місце зайняла команда КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. Третє та четверте місце посіли команди з Одеси. Преможці цьогоріч представлять Україну в Кремнієвій долині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: