fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюднено список спеціальностей, на які абітурієнти подали найбільше заяв

Opryljudneno spysok speciaľnostej, na jaki abiturijenty podaly najbiľše zajav
Цього року абітурієнти подавали в середньому по 5 заяв на бюджет на різні спеціальності. Сертифікати ЗНО минулих років використовували 8 тисяч абітурієнтів. Найбільше заяв подали на спеціальність «Філологія» та «Право», передає Уніан
Cogo roku abiturijenty podavaly v seredńomu po 5 zajav na bjudžet na rizni speciaľnosti. Sertyfikaty ZNO mynulyh rokiv vykorystovuvaly 8 tysjač abiturijentiv. Najbiľše zajav podaly na speciaľnisť «Filologija» ta «Pravo», peredaje Unian
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про це інформаційному агенству повідомив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки Олег Шаров. З усієї кількості зареєстрованих заяв (а це майже 1 млн осіб) на здобуття фаху Філологія абітурієнти подали 75 тис 934 заяви. На Право — 72 тис 965 заяв. Як виглядає рейтинг найпопулярніших спеціальностей:. Філологія — 75 тис 934 заяви;  Право — 72 тис 965 заяв; Менеджмент — 47 тис 695 заяв; Середня освіта — 45 тис 397 заяв; Компютерні науки — 38 тис 374 заяви; Економіка — 29 тис 702 заяви; Медицина — 29 тис 65 заяв; Інженерія програмного забезпечення — 25 тис 930 заяв; Туризм — 124 тис 827 заяв; та Психологія — 22 тис 675 заяв. В цьому році всі педагогічні спеціальності, в цілому подано майже 82 тис заяв. Це дуже важливо, оскільки розпочата шкільна реформа Нова українська школа вимагає серйозної кадрової підтримки. На більшість медичних спеціальностей  в цьому році було встановлено мінімальний бал — 150 для другого і третього конкурсних предметів. Вступити на ці спеціальності виявили бажання майже 14,5 тис осіб, — підкреслив Шаров. У свою чергу, директор ДП Інфоресурс Оксана Бєлік зазначила, що середня кількість заяв, які подавали абітурієнти на бюджет, становило 5. Вона нагадала, що в цьому році можна було подавати 7 заяв на бюджет. Сертифікати ЗНО минулих років, тобто не 2018 року, використовували 8 тис 58 абітурієнтів. Кількість абітурієнтів, які спочатку подавали тільки на контракт, становить 81 тис 57 осіб - це майже 55% від загальної кількості вступників, які зареєстрували електронні кабінети і подавали відповідні заяви, — додала Бєлік. Вона нагадала, що 1 серпня в електронних кабінетах надходять зміниться статус заяв, поданих на бюджет, і вступники зможуть дізнатися, на які спеціальності і в яких вузів вони отримали рекомендації. А далі вже вибір за вступниками. До слова, раніше ми писали про те, що студенти Львівської політехніки зможуть пройти стажування та практику, а також втілити навчально-дослідницькі проекти на заводах LG Electronics.
Реклама 👇 Замовити

Про це інформаційному агенству повідомив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки Олег Шаров. З усієї кількості зареєстрованих заяв (а це майже 1 млн осіб) на здобуття фаху «Філологія» абітурієнти подали 75 тис 934 заяви. На «Право» — 72 тис 965 заяв.

Як виглядає рейтинг найпопулярніших спеціальностей:

  1. «Філологія» — 75 тис 934 заяви;
  2.  «Право» — 72 тис 965 заяв;
  3. «Менеджмент» — 47 тис 695 заяв;
  4. «Середня освіта» — 45 тис 397 заяв;
  5. «Комп’ютерні науки» — 38 тис 374 заяви;
  6. «Економіка» — 29 тис 702 заяви;
  7. «Медицина» — 29 тис 65 заяв;
  8. «Інженерія програмного забезпечення» — 25 тис 930 заяв;
  9. «Туризм» — 124 тис 827 заяв;
  10. та «Психологія» — 22 тис 675 заяв.

«В цьому році всі педагогічні спеціальності, в цілому подано майже 82 тис заяв. Це дуже важливо, оскільки розпочата шкільна реформа «Нова українська школа» вимагає серйозної кадрової підтримки. На більшість медичних спеціальностей  в цьому році було встановлено мінімальний бал — 150 для другого і третього конкурсних предметів. Вступити на ці спеціальності виявили бажання майже 14,5 тис осіб», — підкреслив Шаров.

У свою чергу, директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік зазначила, що середня кількість заяв, які подавали абітурієнти на бюджет, становило 5. Вона нагадала, що в цьому році можна було подавати 7 заяв на бюджет.

Сертифікати ЗНО минулих років, тобто не 2018 року, використовували 8 тис 58 абітурієнтів.

«Кількість абітурієнтів, які спочатку подавали тільки на контракт, становить 81 тис 57 осіб – це майже 55% від загальної кількості вступників, які зареєстрували електронні кабінети і подавали відповідні заяви», — додала Бєлік.

Вона нагадала, що 1 серпня в електронних кабінетах надходять зміниться статус заяв, поданих на бюджет, і вступники зможуть дізнатися, на які спеціальності і в яких вузів вони отримали рекомендації. А далі вже вибір за вступниками.

До слова, раніше ми писалиОприлюднено список спеціальностей, на які абітурієнти подали найбільше заяв 1Українські студенти стажуватимуться на ІТ-виробництві про те, що студенти Львівської політехніки зможуть пройти стажування та практику, а також втілити навчально-дослідницькі проекти на заводах LG Electronics.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: