fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Проекти з України виграли півмільйона євро на конкурсі «Еразмус+»

Proekty z Ukraїny vygraly pivmiľjona jevro na konkursi «Erazmus+»
14 проектів з України, які сприятимуть розвитку європейських досліджень, виграли в конкурсі програми ЄС «Еразмус+». Про це повідомляє «Європейська Правда», посилаючись на інформацію представництва України в ЄС
14 proektiv z Ukraїny, jaki spryjatymuť rozvytku jevropejśkyh doslidžeń, vygraly v konkursi programy JeS «Erazmus+». Pro ce povidomljaje «Jevropejśka Pravda», posylajučyś na informaciju predstavnyctva Ukraїny v JeS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Загальний бюджет проектів становить близько €500 тис. 13 організацій з різних регіонів України з вересня цього року розпочнуть реалізацію проектів Еразмус+ напряму Жан Моне. Які проекти перемогли. Проекти Жан Моне у сфері європейських досліджень реалізуються в більш ніж 40 закладах вищої освіти, неурядових організаціях і науково-дослідних установах України. Загальний бюджет проектів становить понад €1,7 млн. У повідомленні йдется, що серед 180 проектів-переможців з усього світу Україна виграла 14 проектів: 10 модулів зі сталого розвитку, медичної освіти, зовнішньої політики ЄС, комерційного права, антитоталітарних практик, енергоефективності, міждисциплінарності та інклюзивності в докторантурі, європейських цінностей; один — Центр досконалості; два проекти з безпеки та стабільних країн; один — підтримка асоціацій. Еразмус+ — це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 років, що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Напрям Жан Моне в рамках програми ЄС Еразмус+ спрямований на стимулювання викладацької та дослідницької діяльності, поширення знань про ЄС, осмислення та полеміки щодо євроінтеграційних процесів. Основні напрями діяльності включають курси, дослідження, конференції, мережеві заходи та публікації в галузі досліджень ЄС. Нагадаємо, Україна стала асоційованим членом Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій Горизонт 2020 у 2015 році. Відтоді українські організації отримали змогу брати участь в програмі на тих же умовах, що й країни-члени ЄС та інші асоційовані члени програми.
Реклама 👇 Замовити

Загальний бюджет проектів становить близько €500 тис. 13 організацій з різних регіонів України з вересня цього року розпочнуть реалізацію проектів «Еразмус+» напряму «Жан Моне».

Які проекти перемогли

Проекти «Жан Моне» у сфері європейських досліджень реалізуються в більш ніж 40 закладах вищої освіти, неурядових організаціях і науково-дослідних установах України. Загальний бюджет проектів становить понад €1,7 млн.

У повідомленні йдется, що серед 180 проектів-переможців з усього світу Україна виграла 14 проектів:

  • 10 модулів зі сталого розвитку, медичної освіти, зовнішньої політики ЄС, комерційного права, антитоталітарних практик, енергоефективності, міждисциплінарності та інклюзивності в докторантурі, європейських цінностей;
  • один — Центр досконалості;
  • два проекти з безпеки та стабільних країн;
  • один — підтримка асоціацій.

«Еразмус+» — це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 років, що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Напрям «Жан Моне» в рамках програми ЄС Еразмус+ спрямований на стимулювання викладацької та дослідницької діяльності, поширення знань про ЄС, осмислення та полеміки щодо євроінтеграційних процесів.

Основні напрями діяльності включають курси, дослідження, конференції, мережеві заходи та публікації в галузі досліджень ЄС.

Нагадаємо, Україна сталаПроекти з України виграли півмільйона євро на конкурсі «Еразмус+» 1ЄС надасть €17+ млн для українських учасників «Горизонт-2020» асоційованим членом Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» у 2015 році. Відтоді українські організації отримали змогу брати участь в програмі на тих же умовах, що й країни-члени ЄС та інші асоційовані члени програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: