fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Компанія Google заборонила додатки для майнінгу криптовалюти

Kompanija Google zaboronyla dodatky dlja majningu kryptovaljuty
Компанія Google оновила Центр правил для розробників, додавши нові категорії забороненого контенту, зокрема — програми для майнінгу криптовалют на пристроях, передає «Новое время» з посиланнями на Mashable
Kompanija Google onovyla Centr pravyl dlja rozrobnykiv, dodavšy novi kategoriї zaboronenogo kontentu, zokrema — programy dlja majningu kryptovaljut na prystrojah, peredaje «Novoe vremja» z posylannjamy na Mashable
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  При цьому додатки, які регулюють майнінг дистанційно, все ще дозволені, пише Mashable. В новій політиці Google пишуть, що не дозволяють додатки які добувають криптовалюту на пристроях. Але в той же час, дозволяють додатки, які дистанційно керують розробкою криптовалюти. Що диктують нові правила Google. В більшості випадків смартфон просто не має достатньої потужності для майнінгу криптовалюти. Однак, великою проблемою є ситуація, коли розробники приховують програмне забезпечення для кріптодобичі в інших додатках, не повідомляючи користувачів. Це проблема зберігається в Play Store протягом кількох років. Згідно з новими правилами, до заборонених тепер належать такі додатки, як MinerGate, Crypto Miner, NeoNeonMiner і подібні. У квітні 2018-го Google також заборонив розміщувати розширення для майнінгу криптовалюти в Chrome Web Store. Заборона Google настала слідом за аналогічним рішенням Apple, яка оновила свої власні умови для розробників в червні. Компанія Apple заборонила також додатки, які використовують криптовалюту як стимул для завантаження додатків або активності в соціальних мережах. Крім того, під заборону потрапили додатки з великою кількістю реклами, де після будь-якої дії користувача програма показує рекламу, а також категорія програмного забезпечення, що свідомо вводить користувачів в оману. Нагадаємо, В Україні зявилося нове онлайн-видання про криптовалюти та повязані з ними технології. Відмінність від вже діючих проектів полягає у тому, що весь контент тут виходить українською.
Реклама 👇 Замовити

При цьому додатки, які «регулюють майнінг дистанційно», все ще дозволені, пише Mashable. В новій політиці Google пишуть, що не дозволяють додатки які добувають криптовалюту на пристроях. Але в той же час, дозволяють додатки, які дистанційно керують розробкою криптовалюти.

Що диктують нові правила Google

В більшості випадків смартфон просто не має достатньої потужності для майнінгу криптовалюти. Однак, великою проблемою є ситуація, коли розробники приховують програмне забезпечення для кріптодобичі в інших додатках, не повідомляючи користувачів. Це проблема зберігається в Play Store протягом кількох років.

Згідно з новими правилами, до заборонених тепер належать такі додатки, як MinerGate, Crypto Miner, NeoNeonMiner і подібні. У квітні 2018-го Google також заборонив розміщувати розширення для майнінгу криптовалюти в Chrome Web Store. Заборона Google настала слідом за аналогічним рішенням Apple, яка оновила свої власні умови для розробників в червні. Компанія Apple заборонила також додатки, які використовують криптовалюту як стимул для завантаження додатків або активності в соціальних мережах.

Крім того, під заборону потрапили додатки з великою кількістю реклами, де після будь-якої дії користувача програма показує рекламу, а також категорія програмного забезпечення, що свідомо вводить користувачів в оману.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Нагадаємо, В Україні з’явилосяКомпанія Google заборонила додатки для майнінгу криптовалюти 1Запустилося нове україномовне онлайн-видання про криптовалюти нове онлайн-видання про криптовалюти та пов’язані з ними технології. Відмінність від вже діючих проектів полягає у тому, що весь контент тут виходить українською.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Валентин

Правильно зробили!

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: