fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На тлі зростання Bitcoin виріс курс української криптовалюти Karbo

Na tli zrostannja Bitcoin vyris kurs ukraїnśkoї kryptovaljuty Karbo
За вчорашній торговий день, 24 липня, курс Karbo зміцнився щодо Bitcoin — на 4,10% і показав істотне зростання щодо долара США —  на 10,41%, повідомляє видання «Бізнес НВ»
Za včorašnij torgovyj deń, 24 lypnja, kurs Karbo zmicnyvsja ščodo Bitcoin — na 4,10% i pokazav istotne zrostannja ščodo dolara SŠA —  na 10,41%, povidomljaje vydannja «Biznes NV»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як відзначають трейдери, зміцнення Karbo до біткоїна і сформовані на біржах співвідношення попиту і пропозиції — свідчать про початок бичачого тренду — ціни ростуть (від порівняння з биком, який піднімає рогами вгору). Очікуваний рівень опору на поточний момент — 0,4-0,42 BTC за 10000 Karbo.  Як змінився курс та що кажуть криптотрейдери. Курс Karbo зміцнився щодо Bitcoin — на 4,10% з 0,3341 до 0,3478 BTC за 10 тис Karbo. Також курс Karbo виріс щодо долара —  на 10,41% з 0,2583 до 0,2852 $ / KRB. Криптотрейдер Тарас Середа в коментарі Бізнес.НВ розповів, що ще до обіду всі сумнівалися чи виставляти ордери вище вчорашніх котирувань, але в другій половині дня, коли вже практично всі іноземні ЗМІ почали масово писати про зростання біткоіна, а курс виріс більш ніж на 6% — торги, що активізувалися, ще більше розігнали зростання: Як зясувалося, в Американської комісії з цінних паперів зараз низка найбільших інституційних інвесторів подали заявки на створення криптофондів — ETF (Exchange Traded Funds). Всі заявки зараз, звичайно, знаходяться на розгляді, але ринок уже впевнений в позитивних висновках стосовно хоча б третини з них. Як мінімум тому, що таким — не відмовляють, — пояснив Тарас Середа. Середа також додав, що торги по Karbo розгорнулися ближче до другої половини дня, фактично слідуючи тренду біткоіна. Майнери почали закладати в ордерах на продаж майбутнє зростання курсу: Ви можете побачити це по структурі заявок на Livecoin, купити середній лот дешевше 0,4-0,42 BTC за 10000 Karbo вже не можна. Паралельно трейдери, намагаючись закупитися дешевше, активно викуповують старі ордера на BTC Trade UA, тобто ми спостерігаємо відкладене курсове зростання, який вже сталося, але ще не відображено в агрегаторах. Станом на 24 липня середньодобовий обсяг торгів склав $13 тис, Що на 16,7% менше попереднього торгового дня ($15,6 тис). У розрізі бірж 39,9% торгів довелося на біржу BTC Trade UA, 26,7% на Livecoin, 25,3% на Cryptopia і 2,6% на Kuna. Нагадаємо, Karbo — це криптовалюта, яку випустили в обіг 30 травня 2016 року. Вона  дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Курс Karbo з 30 травня 2016-го виріс з $0,0058 до $0,2852/KRB (або в 49 разів). Загальна капіталізація ринку криптовалюта Karbo станом на 24.07 склала $1,8 млн. Або 217 BTC. Karbo торгується на восьми криптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre, Altex.exchange, Kuna і Richamster Раніше ми пубілкували матеріал, в якому своїми спостереження щодо літнього спаду на ринку криптовалют та подальших очікувань трейдерів поділився керівник компанії Worldcore.
Реклама 👇 Замовити

Як відзначають трейдери, зміцнення Karbo до біткоїна і сформовані на біржах співвідношення попиту і пропозиції — свідчать про початок «бичачого» тренду — ціни ростуть (від порівняння з биком, який піднімає рогами вгору). Очікуваний рівень опору на поточний момент — 0,4-0,42 BTC за 10000 Karbo. 

Як змінився курс та що кажуть криптотрейдери

Курс Karbo зміцнився щодо Bitcoin — на 4,10% з 0,3341 до 0,3478 BTC за 10 тис Karbo. Також курс Karbo виріс щодо долара —  на 10,41% з 0,2583 до 0,2852 $ / KRB.

Криптотрейдер Тарас Середа в коментарі «Бізнес.НВ» розповів, що ще до обіду всі сумнівалися чи виставляти ордери вище вчорашніх котирувань, але в другій половині дня, коли вже практично всі іноземні ЗМІ почали масово писати про зростання біткоіна, а курс виріс більш ніж на 6% — торги, що активізувалися, ще більше «розігнали» зростання:

«Як з’ясувалося, в Американської комісії з цінних паперів зараз низка найбільших інституційних інвесторів подали заявки на створення криптофондів — ETF (Exchange Traded Funds). Всі заявки зараз, звичайно, знаходяться на розгляді, але ринок уже впевнений в позитивних висновках стосовно хоча б третини з них. Як мінімум тому, що «таким» — не відмовляють», — пояснив Тарас Середа.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Середа також додав, що торги по Karbo розгорнулися ближче до другої половини дня, фактично слідуючи тренду біткоіна. Майнери почали закладати в ордерах на продаж майбутнє зростання курсу: «Ви можете побачити це по структурі заявок на Livecoin, купити середній лот дешевше 0,4-0,42 BTC за 10000 Karbo вже не можна. Паралельно трейдери, намагаючись закупитися дешевше, активно викуповують старі ордера на BTC Trade UA, тобто ми спостерігаємо відкладене курсове зростання, який вже сталося, але ще не відображено в агрегаторах».

Станом на 24 липня середньодобовий обсяг торгів склав $13 тис, Що на 16,7% менше попереднього торгового дня ($15,6 тис). У розрізі бірж 39,9% торгів довелося на біржу BTC Trade UA, 26,7% на Livecoin, 25,3% на Cryptopia і 2,6% на Kuna.

Нагадаємо, Karbo — це криптовалюта, яку випустили в обіг 30 травня 2016 року. Вона  дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Курс Karbo з 30 травня 2016-го виріс з $0,0058 до $0,2852/KRB (або в 49 разів).

Загальна капіталізація ринку криптовалюта Karbo станом на 24.07 склала $1,8 млн. Або 217 BTC. Karbo торгується на восьми криптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre, Altex.exchange, Kuna і Richamster

Раніше ми пубілкувалиНа тлі зростання Bitcoin виріс курс української криптовалюти Karbo 1Літнє криптостояння — ринок криптовалют за I півріччя 2018-го матеріал, в якому своїми спостереження щодо літнього спаду на ринку криптовалют та подальших очікувань трейдерів поділився керівник компанії Worldcore.

Джерело: Бізнес НВ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: