fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські дизайнери вивели на Kickstarter «механічні» ґудзики

Ukraїnśki dyzajnery vyvely na Kickstarter «mehanični» ğudzyky
Майстерня Manualcraft з Києва розмістила на платформі колективного фінансування Kickstarter проект створення наборів так званих «механічних ґудзиків» FIXY B. Автори сподіваються зібрати $10 тис для випуску наборів із 3 та більше ґудзиків, які можна кріпити на будь-який одяг
Majsternja Manualcraft z Kyjeva rozmistyla na platformi kolektyvnogo finansuvannja Kickstarter proekt stvorennja naboriv tak zvanyh «mehaničnyh ğudzykiv» FIXY B. Avtory spodivajuťsja zibraty $10 tys dlja vypusku naboriv iz 3 ta biľše ğudzykiv, jaki možna kripyty na buď-jakyj odjag
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Особливістю, яку мають ці дизайнерські ґудзики, є те, що вони складаються з 2 частин та поєднуються за допомогою механічного гвинтового зєднання. Що варто знати про ці ґудзики. Автори кажуть, що такі ґудзики можуть пасувати фактично до будь-якого одягу як аксесуари, покликані підкреслити ваш стиль та можуть змінюватися в залежності від сезонів. Щодо самої стилістичної ідеї, то тут автори кажуть, що їх надихнули джинси Levi Strauss та великі кнопки на них. Саме цьому стилю українські дизайнери і вирішили віддати належне своєю колекцією. Ідея вочевидь припала до смаку користувачам Kickstarter — вже понад $5 тис було надано бекерами на цій платформі. У галереї нижче можна побачити, який вигляд мають ці набори: Усі ґудзики поставляються у подарункових спеціальних пакуваннях у варіанті 3 розмірів. В якості коробки розробники використали тримач для паперу. Вартість ексклюзивних ґудзиків складає від $35. Крім того, є ще подарунковий варіант дамасська сталь із гравіюванням у вигляді античного бога Зевса. Сторінка проекту на Kickstarter все ще чекає на другу половину внесків — тому упродовж ще 23 днів можна підтримати цей проект. Раніше ми повідомляли про те, що українці запустили проект ліхтарика без елементів живлення на цій же платформі колективного фінансування.

Особливістю, яку мають ці дизайнерські ґудзики, є те, що вони складаються з 2 частин та поєднуються за допомогою механічного гвинтового з’єднання.

Що варто знати про ці ґудзики

Автори кажуть, що такі ґудзики можуть пасувати фактично до будь-якого одягу як аксесуари, покликані підкреслити ваш стиль та можуть змінюватися в залежності від сезонів.

Щодо самої стилістичної ідеї, то тут автори кажуть, що їх надихнули джинси Levi Strauss та великі «кнопки» на них. Саме цьому стилю українські дизайнери і вирішили віддати належне своєю колекцією. Ідея вочевидь припала до смаку користувачам Kickstarter — вже понад $5 тис було надано бекерами на цій платформі. У галереї нижче можна побачити, який вигляд мають ці набори:

01/ 10
Титановий варіант

Усі ґудзики поставляються у подарункових спеціальних пакуваннях у варіанті 3 розмірів. В якості коробки розробники використали тримач для паперу. Вартість ексклюзивних ґудзиків складає від $35. Крім того, є ще подарунковий варіант «дамасська сталь» із гравіюванням у вигляді античного бога Зевса.

Із титану, заліза чи міді: Українські дизайнери вивели на Kickstarter «механічні» ґудзикиСторінка проекту на Kickstarter все ще чекає на другу половину внесків — тому упродовж ще 23 днів можна підтримати цей проект.

Раніше ми повідомлялиУкраїнські дизайнери вивели на Kickstarter «механічні» ґудзики 1Українці запустили проект ліхтарика, що не потребує батарейок про те, що українці запустили проект ліхтарика без елементів живлення на цій же платформі колективного фінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: