fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За півроку обсяги будівництва в Україні зросли майже на 3%

Za pivroku obsjagy budivnyctva v Ukraїni zrosly majže na 3%
За півроку підприємства України вже виконали будівельні роботи на суму 48 млрд грн. Індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2017 року склав 2,8%, передає Мінфін
Za pivroku pidpryjemstva Ukraїny vže vykonaly budiveľni roboty na sumu 48 mlrd grn. Indeks budiveľnoї produkciї po vidnošennju do analogičnogo periodu 2017 roku sklav 2,8%, peredaje Minfin
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про те, що об’єми будівництва в Україні зросли, повідомив заступник міністра ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook. Там він наводить кількісні показники галузі і підсумки звітного періоду. Про обєми будівельних робіт. За перші 6 місяців 2018-го будівельні підприємства України вже виконали роботи на 48 млрд грн. Це — майже на 3% більше, ніж за півроку 2017-го, що означає, що будівельна галузь продовжує стабільно розвиватися і демонструвати позитивний результат. Маю надію, що протягом року ця тенденція збережеться, — написав  Лев Парцхаладзе. За підсумками звітного періоду індекс будівництва інженерних споруд склав 107,5%, будівель – 98,8% (житлових – 97,7%, нежитлових – 100%). У розрізі регіонів, за інофрмацією Мінфін, лідерами за обсягами виконання будівельних робіт стали: Одеська область (5,7 млрд грн) Дніпропетровська область (5 млрд грн) Харківська область (5 млрд грн) місто Київ (11 млрд грн). Області, які лідирують за темпами росту: Івано-Франківська (141,5%) Одеська (133,8%) Чернівецька (122,4%) Нове будівництво, реконструкція та технічне переоcнащення становили 78,6% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 12% та 9,4% відповідно, зазначено в аналітичному звіті. Нагадаємо, що в Україні оновили будівельні норми, згідно з якими відтепер будуватимуться вулиці й дороги. Мінрегіон оголосив про затвердження чотирьох державних будівельних норм (ДБН), зокрема Вулиці та дороги населених пунктів. Відтепер планування щодо нових обєктів має враховувати ці нові норми та їхні вимоги.
Реклама 👇 Замовити

Про те, що об’єми будівництва в Україні зросли, повідомив заступник міністра ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook. Там він наводить кількісні показники галузі і підсумки звітного періоду.

Про об’єми будівельних робіт

«За перші 6 місяців 2018-го будівельні підприємства України вже виконали роботи на 48 млрд грн. Це — майже на 3% більше, ніж за півроку 2017-го, що означає, що будівельна галузь продовжує стабільно розвиватися і демонструвати позитивний результат. Маю надію, що протягом року ця тенденція збережеться», — написав  Лев Парцхаладзе.

За підсумками звітного періоду індекс будівництва інженерних споруд склав 107,5%, будівель – 98,8% (житлових – 97,7%, нежитлових – 100%).

У розрізі регіонів, за інофрмацією «Мінфін», лідерами за обсягами виконання будівельних робіт стали:

  • Одеська область (5,7 млрд грн)
  • Дніпропетровська область (5 млрд грн)
  • Харківська область (5 млрд грн)
  • місто Київ (11 млрд грн).

Області, які лідирують за темпами росту:

  • Івано-Франківська (141,5%)
  • Одеська (133,8%)
  • Чернівецька (122,4%)

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоcнащення становили 78,6% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 12% та 9,4% відповідно, зазначено в аналітичному звіті.

Нагадаємо, що в Україні оновилиЗа півроку обсяги будівництва в Україні зросли майже на 3% 1В Україні оновили стандарти будівництва вулиць та доріг будівельні норми, згідно з якими відтепер будуватимуться вулиці й дороги. Мінрегіон оголосив про затвердження чотирьох державних будівельних норм (ДБН), зокрема «Вулиці та дороги населених пунктів». Відтепер планування щодо нових об’єктів має враховувати ці нові норми та їхні вимоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: