fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська платформа для пошуку репетиторів залучила $4 млн

Ukraїnśka platforma dlja pošuku repetytoriv zalučyla $4 mln
Міжнародна онлайн-платформа для пошуку репетиторів Preply, залучила $4 млн в інвестиційному раунді. Кошти підуть на розвиток продукту і команди
Mižnarodna onlajn-platforma dlja pošuku repetytoriv Preply, zalučyla $4 mln v investycijnomu raundi. Košty piduť na rozvytok produktu i komandy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародний маркетплейс для пошуку репетиторів Preply оголосив про залучення $ 4 млн в Seed-раунді. Лід-інвестором виступив Point Nine Capital — берлінський венчурний фонд, одна з провідних європейських фірм з венчурним капіталом, що інвестують в SaaS і маркетплейси на ранніх стадіях. На що спрямує кошти команда Preply. Новий раунд фінансування забезпечить підтримку довгострокового розвитку нових продуктів. У їх числі календар Preply, опції миттєвого бронювання, а також запуск мобільного додатку. Крім цього, фінансування дозволило Preply відкрити другий офіс в Берліні і наростити команду senior-фахівців, що працюють над продуктом: менеджерів, дизайнерів, розробників. У найближчих планах — пошук і призначення віце-президента з маркетингу. В свою чергу керуючий партнер Point Nine Capital Павло Чудзінскі висловив свої сподівання на подальше довгострокове співробітництво зі стартапом: Завзятість команди засновників в їх бажанні бути лідерами на фрагментированном ринку онлайн-репетиторства, фокус на споживчий досвід, а також світове доказ концепції — все те, що приваблює нас в подальшому співробітництві з Preply. — Ми раді стати частиною успішного портфоліо Point Nine Capital. З їх допомогою ми зможемо досягти нових вершин на шляху до своєї мети — допомагати людям впевнено розмовляти. Уже в наступному році ми плануємо стати провідним маркетплейсом для пошуку приватних репетиторів з іноземних мов в світі. Кирило Бігай. співзасновник і головний виконавчий директор Preply. Про компанію Preply та її роботу . Компанія була заснована в 2012 році. Її засновники — Кирило Бігай (СЕО), Сергій Лукянов (Head of Product Design) і Дмитро Волошин (СТО). Компанія має офіси в Києві та Берліні. Preply допомагає людям освоїти іноземні мови в невимушеній атмосфері з  кваліфікованими репетиторами по всьому світу. Учні можуть спокійно знайти репетитора, який відповідає особистим цілям навчання, і почати усний урок протягом декількох хвилин. . Станом на літо 2018-го на платформі представлені 25 тис репетиторів, які викладають 40 мов. Загалом вона охоплює 100 тис учнів у 160+ країнах світу. З 2016 року присутність компанії на міжнародних ринках збільшилася з 5 до 15 країн. Кількість реєстрацій користувачів в місяць зросла втричі. Сайт функціонує 15 мовами. До речі, в матеріалі Na chasi можна почитати інтервю з Head of HR стартапу Preply Михайлом Притулою.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародний маркетплейс для пошуку репетиторів Preply оголосив про залучення $ 4 млн в Seed-раунді. Лід-інвестором виступив Point Nine Capital — берлінський венчурний фонд, одна з провідних європейських фірм з венчурним капіталом, що інвестують в SaaS і маркетплейси на ранніх стадіях.

На що спрямує кошти команда Preply

Новий раунд фінансування забезпечить підтримку довгострокового розвитку нових продуктів. У їх числі календар Preply, опції миттєвого бронювання, а також запуск мобільного додатку.

Крім цього, фінансування дозволило Preply відкрити другий офіс в Берліні і наростити команду senior-фахівців, що працюють над продуктом: менеджерів, дизайнерів, розробників. У найближчих планах — пошук і призначення віце-президента з маркетингу.

В свою чергу керуючий партнер Point Nine Capital Павло Чудзінскі висловив свої сподівання на подальше довгострокове співробітництво зі стартапом: «Завзятість команди засновників в їх бажанні бути лідерами на фрагментированном ринку онлайн-репетиторства, фокус на споживчий досвід, а також світове доказ концепції — все те, що приваблює нас в подальшому співробітництві з Preply».

— Ми раді стати частиною успішного портфоліо Point Nine Capital. З їх допомогою ми зможемо досягти нових вершин на шляху до своєї мети — допомагати людям впевнено розмовляти. Уже в наступному році ми плануємо стати провідним маркетплейсом для пошуку приватних репетиторів з іноземних мов в світі

Кирило Бігай, співзасновник і головний виконавчий директор Preply

Українська платформа для пошуку репетиторів залучила $4 млн 1

Про компанію Preply та її роботу 

Компанія була заснована в 2012 році. Її засновники — Кирило Бігай (СЕО), Сергій Лук’янов (Head of Product Design) і Дмитро Волошин (СТО). Компанія має офіси в Києві та Берліні.

Preply допомагає людям освоїти іноземні мови в невимушеній атмосфері з  кваліфікованими репетиторами по всьому світу. Учні можуть спокійно знайти репетитора, який відповідає особистим цілям навчання, і почати усний урок протягом декількох хвилин.

Українська платформа для пошуку репетиторів залучила $4 млн 2
Станом на літо 2018-го на платформі представлені 25 тис репетиторів, які викладають 40 мов. Загалом вона охоплює 100 тис учнів у 160+ країнах світу

З 2016 року присутність компанії на міжнародних ринках збільшилася з 5 до 15 країн. Кількість реєстрацій користувачів в місяць зросла втричі. Сайт функціонує 15 мовами.

До речі, в матеріаліУкраїнська платформа для пошуку репетиторів залучила $4 млн 3Михайло Притула, Preply: «Кожен є модельєром своєї роботи» Na chasi можна почитати інтерв’ю з Head of HR стартапу Preply Михайлом Притулою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: