Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Естонія хоче запровадити новий вид візи для IT-фахівців

Estonija hoče zaprovadyty novyj vyd vizy dlja IT-fahivciv

МВС Естонії ініціювало поправки до закону про іноземців, які спростять для деяких з них можливості жити і працювати в Естонії. Це стосується так званих «цифрових кочовиків», для яких планують зробити новий вид візи. Про це повідомляє «Європейська Правда»
MVS Estoniї inicijuvalo popravky do zakonu pro inozemciv, jaki sprostjať dlja dejakyh z nyh možlyvosti žyty i pracjuvaty v Estoniї. Ce stosujeťsja tak zvanyh «cyfrovyh kočovykiv», dlja jakyh planujuť zrobyty novyj vyd vizy. Pro ce povidomljaje «Jevropejśka Pravda»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зараз, щоби працювати в Естонії, людина повинна оформити робочу візу. Проте є люди, які працюють в сфері цифрових технологій по всьому світу, а країну проживання вибирають по зручності. Це, в основному, ІТ-фахівці, фінансисти і маркетологи. В країну по туристичній візі приїжджають і працюють програмісти, які виконують замовлення, наприклад, для американських компаній. Для таких людей хочуть запровадити новий вид візи. Навіщо новий вид візи. Необхідність спеціальної візи для цифрових кочовиків пояснив радник відділу громадянства і міграції МВС Киллу Вантс: Для таких людей потрібен лише компютер та інтернет. Для них не має значення, в якій країні працювати. Вони ведуть кочовий спосіб життя, але за рахунок споживання товарів і послуг в країні проживання вони позитивно впливають на місцевий бізнес. Крім цього, іноземцям дозволять працювати в декількох фірмах і змінювати роботодавців без оформлення нової посвідки на проживання. У реєстрі народонаселення іноземці будуть вказувати місце проживання, якщо вони живуть в країні не менше шести місяців. До слова, про найпопулірніші напрямки, які обирають для мандрівок українці, можна почитати в матеріалі Na chasi.

Зараз, щоби працювати в Естонії, людина повинна оформити робочу візу. Проте є люди, які працюють в сфері цифрових технологій по всьому світу, а країну проживання вибирають по зручності. Це, в основному, ІТ-фахівці, фінансисти і маркетологи. В країну по туристичній візі приїжджають і працюють програмісти, які виконують замовлення, наприклад, для американських компаній. Для таких людей хочуть запровадити новий вид візи.

Навіщо новий вид візи

Необхідність спеціальної візи для «цифрових кочовиків» пояснив радник відділу громадянства і міграції МВС Киллу Вантс: «Для таких людей потрібен лише комп’ютер та інтернет. Для них не має значення, в якій країні працювати. Вони ведуть кочовий спосіб життя, але за рахунок споживання товарів і послуг в країні проживання вони позитивно впливають на місцевий бізнес».

Крім цього, іноземцям дозволять працювати в декількох фірмах і змінювати роботодавців без оформлення нової посвідки на проживання. У реєстрі народонаселення іноземці будуть вказувати місце проживання, якщо вони живуть в країні не менше шести місяців.

До слова, про найпопулірніші напрямки, які обирають для мандрівок українці, можна почитати в матеріалі Na chasi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: