fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд України ухвалив стратегію скорочення парникових викидів

Urjad Ukraїny uhvalyv strategiju skoročennja parnykovyh vykydiv
Уряд ухвалив Стратегію низьковуглецевого розвитку до 2050 року, що є одним з положень Паризької кліматичної угоди. Зміни стосуватимуться абсолютно усіх сфер — від економіки і енергетики до агропромислового комплексу і навіть освіти
Urjad uhvalyv Strategiju nyźkovuglecevogo rozvytku do 2050 roku, ščo je odnym z položeń Paryźkoї klimatyčnoї ugody. Zminy stosuvatymuťsja absoljutno usih sfer — vid ekonomiky i energetyky do agropromyslovogo kompleksu i naviť osvity
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Паризька кліматична угода зобовязує країни скорочувати викиди парникових газів. Це означає, що країна буде перебудовуватися і модернізуватися відповідно до світових трендів. Що передбачає стратегія низьковуглецевого розвитку. Серед надважливої місії угоди — зупинити глобальне потепління на Землі — документ також зобовязує країни скорочувати викиди парникових газів. Це одне з положень угоди: почати в період з 2050-2100 років обмежувати викид парникових газів, одержуваних в результаті промислової діяльності людини, до рівня, який дерева, грунт і Світовий океан можуть переробити природним чином. Україна входить до першої десятки країн світу, які на виконання Паризької угоди розробили стратегію низьковуглецевого розвитку. Далі документ направимо до Секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та його оприлюднять на офіційній сторінці Секретаріату РКЗК ООН. Це вкрай важливо, бо ухвалена Стратегія посилює міжнародний імідж України та підтверджує, що ми є активними учасниками у формуванні нової кліматичної політики, — написав міністр екології Остап Семерак на своїй сторінці в Facebook. Як зазначає Семерак, документ розроблявся в 9 етапів і працювало над ним понад 600 осіб. До створення стратегії мають відношення також Агентство США з міжнародного розвитку Муніципальна енергетична реформа в Україні;  науковці Національної академії наук України. Показники Стратегії будуть переглядатися кожні 5 років з урахуванням національних обставин та можливостей. Нагадаємо, що у Всесвітній день навколишнього середовища ми розповідали про діяльність міжнародних екологічних організацій та кліматичних угод, до яких входить Україна.  Зокрема розказували як працює Паризька кліматична угода, яку Україна підписала 22 квітня 2016 року. 
Реклама 👇 Замовити

Паризька кліматична угода зобов’язує країни скорочувати викиди парникових газів. Це означає, що країна буде перебудовуватися і модернізуватися відповідно до світових трендів.

Що передбачає стратегія низьковуглецевого розвитку

Серед надважливої місії угоди — зупинити глобальне потепління на Землі — документ також зобов’язує країни скорочувати викиди парникових газів. Це одне з положень угоди: почати в період з 2050-2100 років обмежувати викид парникових газів, одержуваних в результаті промислової діяльності людини, до рівня, який дерева, грунт і Світовий океан можуть переробити природним чином.

«Україна входить до першої десятки країн світу, які на виконання Паризької угоди розробили стратегію низьковуглецевого розвитку. Далі документ направимо до Секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та його оприлюднять на офіційній сторінці Секретаріату РКЗК ООН. Це вкрай важливо, бо ухвалена Стратегія посилює міжнародний імідж України та підтверджує, що ми є активними учасниками у формуванні нової кліматичної політики», — написав міністр екології Остап Семерак на своїй сторінці в Facebook.

Уряд України ухвалив стратегію скорочення парникових викидів 1

Фото: з Facebook-сторінки міністра екології

Як зазначає Семерак, документ розроблявся в 9 етапів і працювало над ним понад 600 осіб. До створення стратегії мають відношення також Агентство США з міжнародного розвитку «Муніципальна енергетична реформа в Україні»;  науковці Національної академії наук України. Показники Стратегії будуть переглядатися кожні 5 років з урахуванням національних обставин та можливостей.

Нагадаємо, що у Всесвітній день навколишнього середовища ми розповідалиУряд України ухвалив стратегію скорочення парникових викидів 2День захисту довкілля: до яких кліматичних угод входить Україна про діяльність міжнародних екологічних організацій та кліматичних угод, до яких входить Україна.  Зокрема розказували як працює Паризька кліматична угода, яку Україна підписала 22 квітня 2016 року. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: