fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Рада фінстабільності схвалила регулювання криптовалют

Rada finstabiľnosti shvalyla reguljuvannja kryptovaljut
Рада з фінансової стабільності підтримала концепцію регулювання операцій з криптовалютами. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав глава Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку України Тимур Хромаєв
Rada z finansovoї stabiľnosti pidtrymala koncepciju reguljuvannja operacij z kryptovaljutamy. Pro ce na svoїj storinci v sociaľnij mereži Facebook napysav glava Nackomisiї z cinnyh paperiv ta fondovogo rynku Ukraїny Tymur Hromajev
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як зазначив Хромаєв, регулювання криптовалют підтверджує готовність працювати з Верховною Радою України та крипторинком по формуванню законодавчої та нормативної бази. Що про це відомо. На думку Хромаєва, це забезпечить прозорість та якість відносин інвесторів та учасників ринку з криптовалютами: Сьогодні Рада з Фінансової Стабільності підтримала концепцію регулювання операцій з криптовалютами! Ця концепція передбачає визнання певних категорій криптовалют та токенів фінансовими інструментами, роль та функції державних органів (НБУ, НКЦПФР, Мінфін (ДФС), Держфінмон) у регулюванні обігу цих інструментів, ліцензування учасників операцій, розкриття інформації, тощо, — написав Хромаєв на сторінці в Facebook. Нагадаємо, раніше ми публікували статтю  про те ,чи варто регулювати обіг та використання криптовалют в Україні. І якщо так — то як держава може це зробити? В матеріалі запитали думку представників ринку та дотичних сфер діяльності.
Реклама 👇 Замовити

Як зазначив Хромаєв, регулювання криптовалют підтверджує готовність працювати з Верховною Радою України та крипторинком по формуванню законодавчої та нормативної бази.

Що про це відомо

На думку Хромаєва, це забезпечить прозорість та якість відносин інвесторів та учасників ринку з криптовалютами:

«Сьогодні Рада з Фінансової Стабільності підтримала концепцію регулювання операцій з криптовалютами! Ця концепція передбачає визнання певних категорій криптовалют та токенів фінансовими інструментами, роль та функції державних органів (НБУ, НКЦПФР, Мінфін (ДФС), Держфінмон) у регулюванні обігу цих інструментів, ліцензування учасників операцій, розкриття інформації, тощо», — написав Хромаєв на сторінці в Facebook.

Нагадаємо, раніше ми публікувалиРада фінстабільності схвалила регулювання криптовалют 1Чи варто регулювати криптовалюти в Україні? статтю  про те ,чи варто регулювати обіг та використання криптовалют в Україні. І якщо так — то як держава може це зробити? В матеріалі запитали думку представників ринку та дотичних сфер діяльності.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: