fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Румунія почала постачати в Україну хлор для знезараження води

Rumunija počala postačaty v Ukraїnu hlor dlja znezaražennja vody
В Україну почав надходити імпортований хлор із Румунії. До кінця серпня можна очікувати цю речовину із Польщі, Словаччини та Узбекистану. Про це в коментарі «112 Україна» повідомила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій
V Ukraїnu počav nadhodyty importovanyj hlor iz Rumuniї. Do kincja serpnja možna očikuvaty cju rečovynu iz Poľšči, Slovaččyny ta Uzbekystanu. Pro ce v komentari «112 Ukraїna» povidomyla vice-prezydent Asociaciї vodokanaliv Ukraїny Oľga Babij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вже зараз переобладнуються всі потужності. Це дозволить Києву та Кривому Рогу приймати цистерни з хлором і переливати його в контейнери для інших споживачів. На часі дізнатися, чому Україні доводиться отримувати імпортний хлор для знезараження води. Що варто знати про хлор та його використання в Україні. Речовина заїжджає малими партіями, 30-40 тонн на тиждень. Втім фахівці наголошують, що цього недостатньо для загальної потреби. Словаччина та Польща можуть починати відвантаження і хлор може бути з їхніх контрактів до 30 серпня в Україні. Що стосується Узбекистану, то ця країна наразі підтверджує  можливість поставки хлору в цистернах також до кінця серпня. Відзначимо, що найскладніша ситуація з наявністю хлору для очищення води склалася у 4 обласних центрах. Найгірша ситуація сьогодні в Харкові, Кропивницькому та Запоріжжі. У Харкові вже рахують дні. У Києві залишилося хлору орієнтовно на місяць. Нагадаємо, на підприємствах галузі водопровідно-каналізаційного господарства України виникла складна ситуація з подальшим знезараженням питної води. Всередині червня ДніпроАзот, який є виробником рідкого хлору, необхідного водоканалам для знезараження питної води, попередив, що припиняє постачання та зупиняє виробництво реагенту. Нагадаємо, що Ізмаїл виграв 2 проекти на конкурсі спільної операційної програми транскордонного співробітництва Басейн Чорного моря 2014-2020. У згаданій програмі бере також участь і Румунія. Відтак, країни ЄС беруться фінансувати туристичні проекти на Одещині. 
Реклама 👇 Замовити

Вже зараз переобладнуються всі потужності. Це дозволить Києву та Кривому Рогу приймати цистерни з хлором і переливати його в контейнери для інших споживачів. На часі дізнатися, чому Україні доводиться отримувати імпортний хлор для знезараження води.

Що варто знати про хлор та його використання в Україні

Речовина заїжджає малими партіями, 30-40 тонн на тиждень. Втім фахівці наголошують, що цього недостатньо для загальної потреби. Словаччина та Польща можуть починати відвантаження і хлор може бути з їхніх контрактів до 30 серпня в Україні. Що стосується Узбекистану, то ця країна наразі підтверджує  можливість поставки хлору в цистернах також до кінця серпня.

Відзначимо, що найскладніша ситуація з наявністю хлору для очищення води склалася у 4 обласних центрах. Найгірша ситуація сьогодні в Харкові, Кропивницькому та Запоріжжі. У Харкові вже рахують дні. У Києві залишилося хлору орієнтовно на місяць.

Нагадаємо, на підприємствах галузі водопровідно-каналізаційного господарства України виникла складна ситуаціяРумунія почала постачати в Україну хлор для знезараження води 1Що варто знати про «хлорну» кризу та воду в містах України з подальшим знезараженням питної води. Всередині червня «ДніпроАзот», який є виробником рідкого хлору, необхідного водоканалам для знезараження питної води, попередив, що припиняє постачання та зупиняє виробництво реагенту.

Нагадаємо, що Ізмаїл вигравРумунія почала постачати в Україну хлор для знезараження води 2ЄС профінансує туристичні проекти на Одещині 2 проекти на конкурсі спільної операційної програми транскордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2014-2020». У згаданій програмі бере також участь і Румунія. Відтак, країни ЄС беруться фінансувати туристичні проекти на Одещині. 

Теґи: екологія, ЄС
Джерело: 112

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: