fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Lifecell запустив хмарні сервіси для бізнесу

Lifecell zapustyv hmarni servisy dlja biznesu
Мобільний оператор lifecell запустив нові послуги для корпоративних клієнтів. Це «Хмарне сховище для бізнесу» — для роботи з файлами, і «Безпека даних в хмарі» — для резервного копіювання даних з пристроїв з дата-центрами у Франкфурті
Mobiľnyj operator lifecell zapustyv novi poslugy dlja korporatyvnyh klijentiv. Ce «Hmarne shovyšče dlja biznesu» — dlja roboty z fajlamy, i «Bezpeka danyh v hmari» — dlja rezervnogo kopijuvannja danyh z prystroїv z data-centramy u Frankfurti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Протягом одного місяця корпоративні клієнти lifecell можуть безкоштовно тестувати послуги без обмеження функціоналу. На часі дізнатися більше про новинки та хмарні сервіси для бізнесу від мобільного оператора. Що відомо про новинки від lifecell . Хмарне сховище для бізнесу — це сервіс, який гарантує безпечний доступ до файлів з мобільних пристроїв і робочих комп’ютерів. Користувачі можуть завантажувати і синхронізувати файли для індивідуального або спільного використання, надавати загальний доступ з правом перегляду або редагування файлів. Сервіс має широкий перелік адміністративних функцій і налаштувань. Йдеться про дизайн інтерфейсу, дозволені типи файлів, термін зберігання та інше. Вся інформація доступна в будь-який час з будь-якої точки світу. Послуга гарантує відновлення важливої ​​інформації при пошкодженні або втраті пристрою або під час хакерської атаки. Дані з фізичних і віртуальних серверів, ПК, смартфонів, веб-сайтів копіюються у хмару і шифруються алгоритмами. Додатково функція Active Protection захищає від програм-вимагачів, таких як Petya, WannaCry, Osiris. Нагадаємо, що Національна поліція спільно із Lifecell розслідуватимуть кіберзлочини. Йдеться про злочини, які вчинені за допомогою новітніх технологій. В умовах терористичної загрози у Департаменті кіберполіції розробили дієві алгоритми протидії кіберзлочинам. А ще цей мобільний оператор допоможе Націполіції створити систему оповіщення. Представники оператора також підкреслюють, що вони не будуть мати жодного доступу до даних системи.  Але в компанії заявляють, що планують до кінця року почати продавати це програмне рішення і приватним компаніям, які хочуть поліпшити свою безпеку.   
Реклама 👇 Замовити

Протягом одного місяця корпоративні клієнти lifecell можуть безкоштовно тестувати послуги без обмеження функціоналу. На часі дізнатися більше про новинки та хмарні сервіси для бізнесу від мобільного оператора.

Що відомо про новинки від lifecell 

Хмарне сховище для бізнесу — це сервіс, який гарантує безпечний доступ до файлів з мобільних пристроїв і робочих комп’ютерів. Користувачі можуть завантажувати і синхронізувати файли для індивідуального або спільного використання, надавати загальний доступ з правом перегляду або редагування файлів. Сервіс має широкий перелік адміністративних функцій і налаштувань. Йдеться про дизайн інтерфейсу, дозволені типи файлів, термін зберігання та інше. Вся інформація доступна в будь-який час з будь-якої точки світу.

Послуга гарантує відновлення важливої ​​інформації при пошкодженні або втраті пристрою або під час хакерської атаки. Дані з фізичних і віртуальних серверів, ПК, смартфонів, веб-сайтів копіюються у хмару і шифруються алгоритмами. Додатково функція Active Protection захищає від програм-вимагачів, таких як Petya, WannaCry, Osiris.

Нагадаємо, що Національна поліція спільно із Lifecell розслідуватимутьLifecell запустив хмарні сервіси для бізнесу 1Нацполіція та Lifecell тепер спільно розслідуватимуть кіберзлочини кіберзлочини. Йдеться про злочини, які вчинені за допомогою новітніх технологій. В умовах терористичної загрози у Департаменті кіберполіції розробили дієві алгоритми протидії кіберзлочинам.

А ще цей мобільний оператор допоможе Націполіції створитиLifecell запустив хмарні сервіси для бізнесу 2lifecell допоможе Національній поліції створити систему оповіщення систему оповіщення. Представники оператора також підкреслюють, що вони не будуть мати жодного доступу до даних системи.  Але в компанії заявляють, що планують до кінця року почати продавати це програмне рішення і приватним компаніям, які хочуть поліпшити свою безпеку. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: