fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська школярка створила програму для ЕКГ на основі штучного інтелекту

Ukraїnśka školjarka stvoryla programu dlja EKG na osnovi štučnogo intelektu
Соломія Леньо — 16-річна українка, котра розробила прилад для аналізу кардіограм і постановки діагнозів. Із своїм винаходом вона потрапила на міжнародний конкурс Intel ISEF
Solomija Leńo — 16-rična ukraїnka, kotra rozrobyla prylad dlja analizu kardiogram i postanovky diagnoziv. Iz svoїm vynahodom vona potrapyla na mižnarodnyj konkurs Intel ISEF
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українка створила програму для того, щоб модифікувати ЕКГ-апарат, який міг би не тільки аналізувати стан пацієнтів, а й встановлювати діагноз. Як інформує блог Українського Католицького університету, зараз розробниця планує зробити додаток на телефон, у якому можна було би зробити панорамний знімок кардіограми і отримати результат одразу, без візиту до лікаря. Що варто знати про винахід для ЕКГ. Розробкою українки зацікавилися підприємці. Проте до акселерації та перетворення ідеї на стартап Соломія прагне удосконалити свою розробку: Поки що точність програми — близько 80%. Для штучного інтелекту це доволі непоганий результат, проте це замало, коли мова йде про людські життя. Окрім участі в Малій Академії наук, розробниця також стала учасницею конкурсу Intel ISEF у США. В Україні його поділяли на два конкурси: Інтел-Техно та Інтел-Еко. На першому між собою змагаються школярі в галузях інформатики, фізики і прикладних наук. Другий – для школярів, які цікавляться хімією, біологією та медициною. Загалом на конкурсі було три категорії нагород: спеціальні нагороди, нагороди від самого конкурсу і нагорода від генерального спонсора. Журі складали понад 130 професорів, докторів і шість нобелівських лауреатів із різних наук. Українська винахідниця отримала спеціальну нагороду від короля Саудівської Аравії За вирішення справжніх проблем. Винахід зацікавив іноземців, і школярці пропонували подаватися на вступ до низки престижних вишів за кордоном, проте вона зупинила свій вибір на УКУ. Раніше ми розповідали про запуск курсу з комунікацій для соцпідприємців, котрий здійснили в цьому українському університеті.
Реклама 👇 Замовити

Українка створила програму для того, щоб модифікувати ЕКГ-апарат, який міг би не тільки аналізувати стан пацієнтів, а й встановлювати діагноз. Як інформує блог Українського Католицького університету, зараз розробниця планує зробити додаток на телефон, у якому можна було би зробити панорамний знімок кардіограми і отримати результат одразу, без візиту до лікаря.

Що варто знати про винахід для ЕКГ

Розробкою українки зацікавилися підприємці. Проте до акселерації та перетворення ідеї на стартап Соломія прагне удосконалити свою розробку: «Поки що точність програми — близько 80%. Для штучного інтелекту це доволі непоганий результат, проте це замало, коли мова йде про людські життя».

Окрім участі в Малій Академії наук, розробниця також стала учасницею конкурсу Intel ISEF у США. В Україні його поділяли на два конкурси: «Інтел-Техно» та «Інтел-Еко». На першому між собою змагаються школярі в галузях інформатики, фізики і прикладних наук. Другий – для школярів, які цікавляться хімією, біологією та медициною.

Загалом на конкурсі було три категорії нагород: спеціальні нагороди, нагороди від самого конкурсу і нагорода від генерального спонсора. Журі складали понад 130 професорів, докторів і шість нобелівських лауреатів із різних наук. Українська винахідниця отримала спеціальну нагороду від короля Саудівської Аравії «За вирішення справжніх проблем». Винахід зацікавив іноземців, і школярці пропонували подаватися на вступ до низки престижних вишів за кордоном, проте вона зупинила свій вибір на УКУ.

Раніше ми розповідалиУкраїнська школярка створила програму для ЕКГ на основі штучного інтелекту 1УКУ запрошує на курс комунікацій для соцпідприємців про запуск курсу з комунікацій для соцпідприємців, котрий здійснили в цьому українському університеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: