Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Антонов» розпочинає співпрацю із Boeing щодо виробництва літаків

«Antonov» rozpočynaje spivpracju iz Boeing ščodo vyrobnyctva litakiv

Генеральна угода передбачає взаємодію компаній у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178. Вони матимуть позначення Ан-1X8 NEXT
Generaľna ugoda peredbačaje vzajemodiju kompanij u vyrobnyctvi modernizovanyh litakiv An-148, An-158, An-178. Vony matymuť poznačennja An-1X8 NEXT
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ДП Антонов і підрозділ компанії Boeing — компанія Aviall, підписали договір про загальні умови щодо взаємодії у виробництві літаків Ан. На часі дізнатися, як це втілюватиметься в життя. Як втілюватимуть в життя цей договір. У рамках цієї кооперації Aviall Services, Inc. проведе закупівлю і поставку для ДП Антонов широкої номенклатури комплектуючих виробів для серійного виробництва зазначених літаків. Також передбачається забезпечення їх післяпродажної підтримки в майбутньому. У результаті укладення угоди з компанією Aviall, Антонов отримав надійного партнера, який стане важливою інтегруючою ланкою в процесі придбання низки комплектуючих виробів західного виробництва в рамках програми імпортозаміщення. Йдеться і про запуск серійного виробництва новітніх літаків марки Ан і забезпечення їх якісної післяпродажної підтримки на найвищому світовому рівні. Відзначимо, що Антонов також розпочинає співпрацю із саудівськими компаніями. Сторони домовилися, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП Антонов в кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі Антонов буде головним виконавцем робіт. Партнерами стануть TAQNIA і WAHAJ та робитимуть агрегати і елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ випускатиме шасі і обладнання для нього. Подальші етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків Антонов. Співпраця відбуватиметься на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії. Проект реалізується ДП Антонов у рамках укладеної в квітні 2015 року угоди про кооперацію з саудівськими King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) і Taqnia Aeronautics Co. До проекту також залучені такі виробники авіаційних компонентів, як канадські Pratt & Whitney Canada і CMC Electronics, американська Honeywell, швейцарська Liebherr, британська Dowty Propellers.
18.07.2018,12:18
0
Антонов
Реклама 👇 Замовити

ДП «Антонов» і підрозділ компанії Boeing — компанія Aviall, підписали договір про загальні умови щодо взаємодії у виробництві літаків «Ан». На часі дізнатися, як це втілюватиметься в життя.

Як втілюватимуть в життя цей договір

У рамках цієї кооперації Aviall Services, Inc. проведе закупівлю і поставку для ДП «Антонов» широкої номенклатури комплектуючих виробів для серійного виробництва зазначених літаків. Також передбачається забезпечення їх післяпродажної підтримки в майбутньому.

У результаті укладення угоди з компанією Aviall, «Антонов» отримав надійного партнера, який стане важливою інтегруючою ланкою в процесі придбання низки комплектуючих виробів західного виробництва в рамках програми імпортозаміщення. Йдеться і про запуск серійного виробництва новітніх літаків марки «Ан» і забезпечення їх якісної післяпродажної підтримки на найвищому світовому рівні.

Відзначимо, що «Антонов» також розпочинає співпрацю із саудівськими компаніями. Сторони домовилися, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП «Антонов» в кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі «Антонов» буде головним виконавцем робіт. Партнерами стануть TAQNIA і WAHAJ та робитимуть агрегати і елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ випускатиме шасі і обладнання для нього. Подальші етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків «Антонов». Співпраця відбуватиметься на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії.

Проект реалізується ДП «Антонов» у рамках укладеної в квітні 2015 року угоди про кооперацію з саудівськими King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) і Taqnia Aeronautics Co. До проекту також залучені такі виробники авіаційних компонентів, як канадські Pratt & Whitney Canada і CMC Electronics, американська Honeywell, швейцарська Liebherr, британська Dowty Propellers.

Теґи: літаки
Джерело: ЦТС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: