fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Skype дозволили записувати дзвінки

U Skype dozvolyly zapysuvaty dzvinky

У додатках Skype з’явиться функція запису аудіо- і відеодзвінків. Про це йдеться в блозі сервісу. Перші користувачі отримають доступ до неї в кінці липня 2018 року
U dodatkah Skype z’javyťsja funkcija zapysu audio- i videodzvinkiv. Pro ce jdeťsja v blozi servisu. Perši korystuvači otrymajuť dostup do neї v kinci lypnja 2018 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Це перше велике оновлення для основної функції Skype з моменту запуску програми майже 15 років тому. На часі дізнатися, як дзвінки архівуватимуться Як працюватиме новинка від Skype . Сервіс працює в хмарі, записані дзвінки будуть доступні з будь-якого пристрою. Всі учасники розмови отримають повідомлення про те, що розмова записується. Нагадаємо, що Skype випустив зручну версію месенджера для бізнесу. Викладачі музики, репетитори, консультанти, менеджери — ці та безліч інших спеціалістів використовують Skype для роботи. Зовсім скоро вони вестимуть свій бізнес значно зручніше. Окрім звичних усім відеодзвінків, сервіс поповниться функціями бронювання зустрічей, здійснення платежів та збереження нотаток — усе в одному місці. Skype Professional Account дасть змогу здійснювати всі необхідні для організації роботи операції безкоштовно під час попереднього перегляду. Від викладачів французької до інструкторів з йоги — будь-який віддалений працівник зможе узгоджувати графік зустрічей, приймати платежі та проводити заняття в одному місці без проблем. Крім того, розробники додали розширену сторінку профілю, щоб покращити вашу присутність в мережі та спеціальний веб-сайт для вашого бізнесу прямо в Skype. Люди, долучені до ваших контактів, зможуть переглянути потрібну інформацію, як-от графік роботи та бізнес-пропозиції. Всі функції працюють разом. Наприклад, запит на оплату може бути відправлений разом із бронюванням зустрічі. Ви також зможете побачити всі свої нотатки, не виходячи з програми. Крім того, ви зможете легко переносити свої контакти на робочий стіл Skype Professional Account Preview, тоді як ваші замовники та клієнти використовуватимуть свій наявний акаунт для роботи з вами.
Реклама 👇 Замовити

Це перше велике оновлення для основної функції Skype з моменту запуску програми майже 15 років тому. На часі дізнатися, як дзвінки «архівуватимуться»

Як працюватиме новинка від Skype 

Сервіс працює в хмарі, записані дзвінки будуть доступні з будь-якого пристрою. Всі учасники розмови отримають повідомлення про те, що розмова записується.

Нагадаємо, що Skype випустив зручну версію месенджера для бізнесу. Викладачі музики, репетитори, консультанти, менеджери — ці та безліч інших спеціалістів використовують Skype для роботи. Зовсім скоро вони вестимуть свій бізнес значно зручніше. Окрім звичних усім відеодзвінків, сервіс поповниться функціями бронювання зустрічей, здійснення платежів та збереження нотаток — усе в одному місці.

Skype Professional Account дасть змогу здійснювати всі необхідні для організації роботи операції безкоштовно під час попереднього перегляду. Від викладачів французької до інструкторів з йоги — будь-який віддалений працівник зможе узгоджувати графік зустрічей, приймати платежі та проводити заняття в одному місці без проблем. Крім того, розробники додали розширену сторінку профілю, щоб покращити вашу присутність в мережі та спеціальний веб-сайт для вашого бізнесу прямо в Skype. Люди, долучені до ваших контактів, зможуть переглянути потрібну інформацію, як-от графік роботи та бізнес-пропозиції.

Всі функції працюють разом. Наприклад, запит на оплату може бути відправлений разом із бронюванням зустрічі. Ви також зможете побачити всі свої нотатки, не виходячи з програми. Крім того, ви зможете легко переносити свої контакти на робочий стіл Skype Professional Account Preview, тоді як ваші замовники та клієнти використовуватимуть свій наявний акаунт для роботи з вами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: