Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український маркетплейс меблів запустив AR-додаток для інтер’єру

Ukraїnśkyj marketplejs mebliv zapustyv AR-dodatok dlja inter'jeru

Український маркетплейс дизайнерських меблів, освітлення та декору HIS запустив додаток доповненої реальності. Застосунок дозволяє віртуально «приміряти» меблі в квартирі або офісі перед їх покупкою
Ukraїnśkyj marketplejs dyzajnerśkyh mebliv, osvitlennja ta dekoru HIS zapustyv dodatok dopovnenoї reaľnosti. Zastosunok dozvoljaje virtuaľno «prymirjaty» mebli v kvartyri abo ofisi pered їh pokupkoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі у новому застосунку доступно понад 200 товарів. На часі дізнатися, як працює додаток доповненої реальності для дому. Як функціонує застосунок. Користувачам потрібно завантажити додаток, після запуску камерою відсканувати приміщення, після чого програма віртуально розміщує обрану на маркетплейсе меблі. Її можна повернути під будь-яким кутом, а також вибрати відповідний колір. Купити обрані меблі можна відразу з програми. Застосунок доступний і для iOS, і для Android. Відзначимо, що українську колекцію авторських меблів представлять у Мілані. Колекція живого дизайну FAINA від української архітекторки та дизайнерки Вікторії Якуші цього року дебютуватиме на MILAN DESIGN WEEK (SUPERDESIGN Show 2018). Колекція FAINA зачаровує як любителів мінімалізму, так і шанувальників сучасних етно- та timeless-інтер’єрів. Нагадаємо, що в Україні представили новий додаток, який має допомогти обєднаним громадам у процесі децентралізації. Ключова перевага додатку: проведення опитувань в режимі офлайн та подальша синхронізація результатів із хмарним сервісом. Також додаток вміє аналізувати динаміку змін. Відзначимо, що об’єднані громади в Україні зможуть створювати персональні сайти на єдиній платформі. Вона буде буде реалізована як комплексна ІТ-система для розробників, видимою частиною якої буде вебсайт громади із набором інтегрованих додатків та набору інструментів розробки. За їх допомогою можна впроваджувати і легко інтегрувати додаткові сервіси як за власною ініціативою, так і на замовлення громад. А це значно розширить функціональність і зменшить вартість запуску подібних сервісів для ОТГ на місцях.

Наразі у новому застосунку доступно понад 200 товарів. На часі дізнатися, як працює додаток доповненої реальності «для дому».

Як функціонує застосунок

Користувачам потрібно завантажити додаток, після запуску камерою відсканувати приміщення, після чого програма віртуально розміщує обрану на маркетплейсе меблі. Її можна повернути під будь-яким кутом, а також вибрати відповідний колір. Купити обрані меблі можна відразу з програми. Застосунок доступний і для iOS, і для Android.

Відзначимо, що українську колекцію авторських меблів представлять у Мілані. Колекція живого дизайну FAINA від української архітекторки та дизайнерки Вікторії Якуші цього року дебютуватиме на MILAN DESIGN WEEK (SUPERDESIGN Show 2018). Колекція FAINA зачаровує як любителів мінімалізму, так і шанувальників сучасних етно- та «timeless»-інтер’єрів.

Нагадаємо, що в Україні представили новий додаток, який має допомогти об’єднаним громадам у процесі децентралізації. Ключова перевага додатку: проведення опитувань в режимі офлайн та подальша синхронізація результатів із хмарним сервісом. Також додаток вміє аналізувати динаміку змін.

Відзначимо, що об’єднані громади в Україні зможуть створювати персональні сайти на єдиній платформі. Вона буде буде реалізована як комплексна ІТ-система для розробників, видимою частиною якої буде вебсайт громади із набором інтегрованих додатків та набору інструментів розробки. За їх допомогою можна впроваджувати і легко інтегрувати додаткові сервіси як за власною ініціативою, так і на замовлення громад. А це значно розширить функціональність і зменшить вартість запуску подібних сервісів для ОТГ на місцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: