fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Delo.ua запускає лайфстайл-проект з орієнтацією на бізнес та «покоління Z»

Delo.ua zapuskaje lajfstajl-proekt z orijentacijeju na biznes ta «pokolinnja Z»

Про запуск нового напрямку в рамках видання Delo.ua повідомила очільниця медіабюро ekonomika+ Ірина Рубіс
Pro zapusk novogo naprjamku v ramkah vydannja Delo.ua povidomyla očiľnycja mediabjuro ekonomika+ Iryna Rubis
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Ірини Рубіс, над новим проектом працюватимуть команди видань Delo.ua і Womo.ua. Спільний проект має назву ZZA і матиме лайфстайл-напрямок із орієнтацією більше на чоловічу аудиторію та бізнес через призму стилю життя, соціальних та ґендерних проблем. Також обіцяють підняти тематику інклюзії у різних сферах економіки, підприємництва ти життя суспільства. Чому обрано таку назву. Даря Куренкова, головред delo.ua, та Тетяна Касьян, головред ZZA! та Womo.ua, пояснили, чому було обрано таку незвичну назву: ZZA! — це звук, це емоція, це викликає питання. Одним словом, ZZAдіває. Також команда відповідним чином обіграла назву в адресі онлайн-сайту — zza.delo.ua. Про що писатиме новий проект. Як зауважує Ірина Рубіс, під час наради з креативними директорами основною фішкою було визнано комплексний підхід до висвітлення питань: На ZZA! ми будемо брати певну тему і подавати її у всіх 4 рубриках (Знати, Бачити, Робити та Змінювати), розглядаючи ці теми під певним кутом: як в матеріалах з експертами, так і в історіях людей та фанових текстах. Це буде серіаліті — розвиток тем, який буде відзначений і в маркуванні текстів (1/4,2/4,3/4,4/4), аби читачі розуміли, що вони вже знають, а що ні, що пропустили і що варто надолужити, аби зануритися в тему. Загалом новий проект вбудують у концепцію медіабюро ekonomika+, котре складається з 4 компонентів, скерованих на бізнес-спільноту: розвиток малого та середнього бізнесу; розвиток концепції стійкого розвитку; розвиток толерантності; розвиток свободи медіа. — Бізнес має розуміти, що diversity is a good risk management tool. А значить, вносити у ділову спільноту розуміння, як розмаїття та інклюзивність додають бізнесу ефективності та стійкості, — мета нового напрямку контентної політики delo.ua.. Ірина Рубіс. . Україномовного інтерфейсу чи версії проект поки що не має. Нагадаємо, раніше ми розповідали про запуск на українському медіаринку нового видання про якість життя.
Реклама 👇 Замовити

За словами Ірини Рубіс, над новим проектом працюватимуть команди видань Delo.ua і Womo.ua. Спільний проект має назву ZZA і матиме лайфстайл-напрямок із орієнтацією більше на чоловічу аудиторію та бізнес через призму стилю життя, соціальних та ґендерних проблем. Також обіцяють підняти тематику інклюзії у різних сферах економіки, підприємництва ти життя суспільства.

Чому обрано таку назву

Дар’я Куренкова, головред delo.ua, та Тетяна Касьян, головред ZZA! та Womo.ua, пояснили, чому було обрано таку незвичну назву: «ZZA! — це звук, це емоція, це викликає питання. Одним словом, ZZAдіває». Також команда відповідним чином обіграла назву в адресі онлайн-сайту — zza.delo.ua.

Про що писатиме новий проект

Як зауважує Ірина Рубіс, під час наради з креативними директорами основною «фішкою» було визнано комплексний підхід до висвітлення питань: «На ZZA! ми будемо брати певну тему і подавати її у всіх 4 рубриках («Знати», «Бачити», «Робити» та «Змінювати»), розглядаючи ці теми під певним кутом: як в матеріалах з експертами, так і в історіях людей та фанових текстах. Це буде серіаліті — розвиток тем, який буде відзначений і в маркуванні текстів (1/4,2/4,3/4,4/4), аби читачі розуміли, що вони вже знають, а що ні, що пропустили і що варто надолужити, аби зануритися в тему».

Видання Delo.ua запускає лайфстайл-напрямок з орієнтацією на «покоління Z»

Загалом новий проект вбудують у концепцію медіабюро ekonomika+, котре складається з 4 компонентів, скерованих на бізнес-спільноту:

  • розвиток малого та середнього бізнесу;
  • розвиток концепції стійкого розвитку;
  • розвиток толерантності;
  • розвиток свободи медіа.

— Бізнес має розуміти, що diversity is a good risk management tool. А значить, вносити у ділову спільноту розуміння, як розмаїття та інклюзивність додають бізнесу ефективності та стійкості, — мета нового напрямку контентної політики delo.ua.

Ірина Рубіс

Україномовного інтерфейсу чи версії проект поки що не має.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про запуск на українському медіаринку нового видання про якість життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: