fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна опинилася у ТОП-50 інноваційних економік світу

Ukraїna opynylasja u TOP-50 innovacijnyh ekonomik svitu
У рейтингу найбільш інноваційних економік світу за версією Bloomberg Україна посіла 41 місце. Перше місце з показником 91,31 пункту зайняла Південна Корея, за нею розмістилися Німеччина, Швеція, Японія і Швейцарія
U rejtyngu najbiľš innovacijnyh ekonomik svitu za versijeju Bloomberg Ukraїna posila 41 misce. Perše misce z pokaznykom 91,31 punktu zajnjala Pivdenna Koreja, za neju rozmistylysja Nimeččyna, Švecija, Japonija i Švejcarija
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  США зайняли восьме місце у рейтингу, північно-східна сусідка України – 12, Китай – 21. Загальний показник України склав 56,77 пункту. На часі дізнатися, як вираховували рейтинг світових економік. Як формувався рейтинг . Видання зазначає, що рейтинг формувався з 200 економік, з яких ті, які не надали дані про 6-7 категорій були виключені. Це зменшило список до 84 економік. Bloomberg оприлюднив перші 50 з них. У матеріалі агентства йдеться про те, що поява у будь-якому місці списку топ-50 повинно дати економіці привід для радості. Це може означати поштовх для більш довготермінової перспективи росту.  Нагадаємо, що за минулий рік Україна піднялася на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності. Паспорт громадянина Німеччини, який кілька років поспіль незмінно залишався найбільш мобільним у світі, в лютому 2018 року потіснили Сінгапур і Японія. Ці 2 азійських країни вийшли на перше місце у рейтингу світової туристичної мобільності.  За 2 місяці 2018 року Україна додала до списку безвізових країн чотири держав (Руанда, ОАЕ, Ніуе, Теркс і Кайкос). Це дало змогу українським документам перейти на 32-е місце. За рік Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу. Це дає змогу говорити про найбільш помітне зростання рівня туристичної мобільності в світі серед усіх держав. Зараз українцям відкритий безвізовий доступ до 118 держав.

США зайняли восьме місце у рейтингу, північно-східна сусідка України – 12, Китай – 21. Загальний показник України склав 56,77 пункту. На часі дізнатися, як вираховували рейтинг світових економік.

Як формувався рейтинг 

Видання зазначає, що рейтинг формувався з 200 економік, з яких ті, які не надали дані про 6-7 категорій були виключені. Це зменшило список до 84 економік. Bloomberg оприлюднив перші 50 з них. У матеріалі агентства йдеться про те, що поява у будь-якому місці списку топ-50 повинно дати економіці привід для радості. Це може означати поштовх для більш довготермінової перспективи росту. 

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Україна опинилася у ТОП-50 інноваційних економік світу 1

Нагадаємо, що за минулий рік Україна підняласяУкраїна опинилася у ТОП-50 інноваційних економік світу 2За рік Україна піднялася на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності. Паспорт громадянина Німеччини, який кілька років поспіль незмінно залишався найбільш мобільним у світі, в лютому 2018 року потіснили Сінгапур і Японія. Ці 2 азійських країни вийшли на перше місце у рейтингу світової туристичної мобільності. 

За 2 місяці 2018 року Україна додала до списку безвізових країн чотири держав (Руанда, ОАЕ, Ніуе, Теркс і Кайкос). Це дало змогу українським документам перейти на 32-е місце. За рік Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу. Це дає змогу говорити про найбільш помітне зростання рівня туристичної мобільності в світі серед усіх держав. Зараз українцям відкритий безвізовий доступ до 118 держав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: