fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Електронний квиток у Львові запровадять у 2019 році

Elektronnyj kvytok u Lvovi zaprovadjať u 2019 roci
До кінця 2018 року планують завершити тендер на впровадження е-квитка у Львові. Про це у коментарі TvoeMisto повідомив керівник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор» Сергій Журбенко
Do kincja 2018 roku planujuť zaveršyty tender na vprovadžennja e-kvytka u Lvovi. Pro ce u komentari TvoeMisto povidomyv kerivnyk viddilu avtomatyzovanoї systemy oplaty proїzdu LKP «Lvivavtodor» Sergij Žurbenko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Після завершення тендеру почнуть впроваджувати нову систему оплати. Протягом 3-4 місяців проектуватимуть і тестуватимуть систему. Майже півроку може піти на виготовлення та інсталяцію обладнання. На часі дізнатися більше про те, як у Львові зявлятиметься електронний квиток. На якому етапі зараз погодження е-квитка для львівян. Зараз триває процес погодження з ЄБРР тендерної документації наступного етапу тендеру. У Львові вже провели попередню кваліфікацію учасників. Наступний етап — це технічна оцінка, що в плані підготовки документації є найбільш складним етапом закупівлі. Документація обсягом приблизно 300 сторінок. До кінця липня очікують завершити погодження з ЄБРР. Сам тендер завершать до кінця цього року. Деякі роботи будуть проводити паралельно. Наприклад, виготовлене обладнання будуть відразу встановлювати. Тому повністю процес триватиме до 10 місяців.  Відтак, приблизно у жовтні 2019 року у Львові мають розпочати технічне тестування е-квитка, яке триватиме до 2 місяців. Згодом систему тестуватимуть у салонах. Тож, за підрахунками, повноцінно запрацювати е-квиток має або наприкінці 2019, або, у разі відхилень від графіка, на початку 2020 року. Нагадаємо, що у Харкові у грудні минулого року запровадили е-квиток для громадського транспорту. Вже встановлено 200 терміналів на зупинках Харкова. Вартість картки – 30 гривень з урахуванням однієї поїздки в наземному транспорті або в метро. Також через термінали можна поповнити електронний квиток на суму, яка не перевищує 500 грн.  
Реклама 👇 Замовити

Після завершення тендеру почнуть впроваджувати нову систему оплати. Протягом 3-4 місяців проектуватимуть і тестуватимуть систему. Майже півроку може піти на виготовлення та інсталяцію обладнання. На часі дізнатися більше про те, як у Львові з’являтиметься електронний квиток.

На якому етапі зараз погодження е-квитка для львів’ян

Зараз триває процес погодження з ЄБРР тендерної документації наступного етапу тендеру. У Львові вже провели попередню кваліфікацію учасників. Наступний етап — це технічна оцінка, що в плані підготовки документації є найбільш складним етапом закупівлі. Документація обсягом приблизно 300 сторінок. До кінця липня очікують завершити погодження з ЄБРР. Сам тендер завершать до кінця цього року. Деякі роботи будуть проводити паралельно. Наприклад, виготовлене обладнання будуть відразу встановлювати. Тому повністю процес триватиме до 10 місяців. 

Відтак, приблизно у жовтні 2019 року у Львові мають розпочати технічне тестування е-квитка, яке триватиме до 2 місяців. Згодом систему тестуватимуть у салонах. Тож, за підрахунками, повноцінно запрацювати е-квиток має або наприкінці 2019, або, у разі відхилень від графіка, на початку 2020 року.

Нагадаємо, що у Харкові у грудні минулого року запровадилиЕлектронний квиток у Львові запровадять у 2019 році 1У Харкові запровадили е-квиток для громадського транспорту е-квиток для громадського транспорту. Вже встановлено 200 терміналів на зупинках Харкова. Вартість картки – 30 гривень з урахуванням однієї поїздки в наземному транспорті або в метро. Також через термінали можна поповнити електронний квиток на суму, яка не перевищує 500 грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: