fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український сервіс Noplag пройшов до акселератора у США

Ukraїnśkyj servis Noplag projšov do akseleratora u SŠA
Український стартап з пошуку плагіату Noplag пройшов відбір у шосту акселераційну американську програму Starta Accelerator, повідомляє Inspired
Ukraїnśkyj startap z pošuku plagiatu Noplag projšov vidbir u šostu akseleracijnu amerykanśku programu Starta Accelerator, povidomljaje Inspired
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До програми Starta Accelerator відібрали ще 23 стартапи. Окрім сервісу з пошуку плагіату Noplag, до програми потрапив ще один український екостартап — Effa. Проекти отримають по $130 тис і пройдуть акселерацію у Нью-Йорку. Як користуватися Noplag. Noplag – це сервіс з пошуку плагіату для навчальних закладів з можливістю давати завдання і перевіряти письмові роботи студентів в режимі онлайн. Також він буде корисний для представників бізнесу. Сервіс може замінити собою будь-яке програмне забезпечення для постановки та виконання і контролю завдань між райтерами та замовниками. Окрім цього, сервіс розрахований на власників сайтів та індивідуальних користувачів. Перевірка на плагіат є особливо актуальним питанням після того, як наукова спільнота бурхливо відреагувала на плагіат в дисертації дружини вже колишнього Міністра культури України. Раніше ми повідомляли, що на найближчі 7 років українські виші отримають безкоштовний доступ до ще одного сучасного сервісу перевірки наукових робіт на плагіат.
Реклама 👇 Замовити

До програми Starta Accelerator відібрали ще 23 стартапи. Окрім сервісу з пошуку плагіату Noplag, до програми потрапив ще один український екостартап — Effa. Проекти отримають по $130 тис і пройдуть акселерацію у Нью-Йорку.

Як користуватися Noplag

Noplag  це сервіс з пошуку плагіату для навчальних закладів з можливістю давати завдання і перевіряти письмові роботи студентів в режимі онлайн. Також він буде корисний для представників бізнесу. Сервіс може замінити собою будь-яке програмне забезпечення для постановки та виконання і контролю завдань між райтерами та замовниками. Окрім цього, сервіс розрахований на власників сайтів та індивідуальних користувачів.

Перевірка на плагіат є особливо актуальним питанням після того, як наукова спільнота бурхливо відреагувала на плагіат в дисертації дружини вже колишнього Міністра культури України.

Український сервіс Noplag пройшов до акселератора у США

Раніше ми повідомлялиУкраїнський сервіс Noplag пройшов до акселератора у США 1Українські виші отримають онлайн-перевірку наукових робіт на плагіат, що на найближчі 7 років українські виші отримають безкоштовний доступ до ще одного сучасного сервісу перевірки наукових робіт на плагіат.

Джерело: Inspired

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: