fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На українському медіаринку з’явилося онлайн-видання про якість життя

Na ukraїnśkomu mediarynku z'javylosja onlajn-vydannja pro jakisť žyttja
З'явилося нове українське медіа-видання про здоровий спосіб життя — Anywell. Його заснували дві дівчини: колишній директор журналу «Фокус» Марина Дерепа і підприємиця Марія Кауфман, передає MMR
Z'javylosja nove ukraїnśke media-vydannja pro zdorovyj sposib žyttja — Anywell. Jogo zasnuvaly dvi divčyny: kolyšnij dyrektor žurnalu «Fokus» Maryna Derepa i pidpryjemycja Marija Kaufman, peredaje MMR
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перше в Україні видання про концепцію здорового способу життя (Wellness) фокусується на створенні мультимедійного контенту в чотирьох напрямках: догляд, біохакінг, усвідомлене ставлення до себе і природи. Яка мета проекту. Видання Anywell обєднує сайт, Facebook-сторінку, Instagram-аккаунт і канал в Telegram. Завдання проекту — дати аудиторії доступ до якісного контенту, думок експертів, а також продуктів та послуг, які допоможуть слідувати ідеї велнеса. Велнес передбачає зміни свідомості і поведінки, а для цього недостатньо лише інформації, тому запуск медіа — це перший етап, далі в планах — відкриття велнес-простору і e-commerce-майданчика. Таким чином ми дамо нашій аудиторії можливість повністю зануритися в цю сферу, — коментує засновник Марія Кауфман. Головний редактор сайту Даря Борковська раніше займала ту ж посаду в онлайн-медіа Talktome. За її словами, більшість людей прагне знайти гармонію в житті: знайти внутрішній баланс, бути здоровим і використовувати свій фізичний і духовний потенціал по максимуму: І хоч поняття велнес відносно нове в нашому побуті - саме воно обєднує всі ці пункти разом. Основна мета цього медіа — показати, провести за руку, пройти шлях разом з читачем і пояснити, що досягти гармонії простіше і приємніше, ніж здається . Як монетизуватимуть медіа. З точки зору монетизації, модель Anywell буде побудована на тематичних спецпроектах, нативній рекламі і доході від продажу велнес-продуктів. В робочій групі, яка розробляла концепцію проекту, брала участь команда креативної лабораторії Platformagic (видає інтернет-журнал Platfor.ma) і брендингові агентство Тінь. Над створенням сайту працювала дизайн студія Báchoo. До слова, в Україні також запустили онлайн-медіапроект Blackfield присвячений кавовій культурі в Україні, пошуку працівників для кавярень та створенню путівника кавярнями українських міст.
Реклама 👇 Замовити

Перше в Україні видання про концепцію здорового способу життя (Wellness) фокусується на створенні мультимедійного контенту в чотирьох напрямках: догляд, біохакінг, усвідомлене ставлення до себе і природи.

Яка мета проекту

Видання Anywell об’єднує сайт, Facebook-сторінку, Instagram-аккаунт і канал в Telegram. Завдання проекту — дати аудиторії доступ до якісного контенту, думок експертів, а також продуктів та послуг, які допоможуть слідувати ідеї велнеса.

«Велнес передбачає зміни свідомості і поведінки, а для цього недостатньо лише інформації, тому запуск медіа — це перший етап, далі в планах — відкриття велнес-простору і e-commerce-майданчика. Таким чином ми дамо нашій аудиторії можливість повністю зануритися в цю сферу», — коментує засновник Марія Кауфман.

На українському медіаринку з'явилося онлайн-видання про якість життя 1

Головний редактор сайту Дар’я Борковська раніше займала ту ж посаду в онлайн-медіа Talktome. За її словами, більшість людей прагне знайти гармонію в житті: знайти внутрішній баланс, бути здоровим і використовувати свій фізичний і духовний потенціал по максимуму:

«І хоч поняття «велнес» відносно нове в нашому побуті – саме воно об’єднує всі ці пункти разом. Основна мета цього медіа — показати, провести за руку, пройти шлях разом з читачем і пояснити, що досягти гармонії простіше і приємніше, ніж здається ».

Як монетизуватимуть медіа

З точки зору монетизації, модель Anywell буде побудована на тематичних спецпроектах, нативній рекламі і доході від продажу велнес-продуктів. В робочій групі, яка розробляла концепцію проекту, брала участь команда креативної лабораторії Platformagic (видає інтернет-журнал Platfor.ma) і брендингові агентство Тінь. Над створенням сайту працювала дизайн студія Báchoo.

На українському медіаринку з'явилося онлайн-видання про біохакінґ та якість життя

До слова, в Україні також запустилиНа українському медіаринку з'явилося онлайн-видання про якість життя 2В Україні запускають перше онлайн-видання про каву онлайн-медіапроект Blackfield присвячений кавовій культурі в Україні, пошуку працівників для кав’ярень та створенню путівника кав’ярнями українських міст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: