fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Індекс інвестиційної привабливості України зріс — дані EBA

Indeks investycijnoї pryvablyvosti Ukraїny zris — dani EBA
Інвестіндекс у першій половині 2018 року є на рівні вище трьох балів – це означає позитивні зрушення. Так, 34% підприємців стверджують, що інвестиційний клімат у найближчі 6 місяців покращиться (а це кожен третій бізнесмен)
Investindeks u peršij polovyni 2018 roku je na rivni vyšče tŕoh baliv – ce označaje pozytyvni zrušennja. Tak, 34% pidpryjemciv stverdžujuť, ščo investycijnyj klimat u najblyžči 6 misjaciv pokraščyťsja (a ce kožen tretij biznesmen)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  28,1% бізнесменів вважають клімат привабливим для інвестування. 30,5% керівників компаній вважають, що бізнес-клімат вже покращився за останні півроку. На часі дізнатися більше, що вплинуло на індекс за I півріччя 2018 року. Що кажуть про цей індекс в ЕВА. В Європейській Бізнес Асоціації наголосили, що вже другий рік поспіль Індекс тримається на рівні вище трьох – він вийшов з негативної площини та перейшов в нейтральну. Так наприкінці 2017 року він складав 3,03, в кінці 2016 – 2,85, в кінці 2015 – 2,57. З того часу, Індекс сягав позначки вище трьох в 2011 році і складав 3,39. Це був один з найбільших показників. Відповідно до отриманих даних, 30,5% керівників компаній вважають, що бізнес-клімат вже покращився за останні півроку. Бізнес позитивно оцінює прийняття трьох законів: Про валюту Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю Про антикорупційний суд. Позитивно підприємці відгукнулися і про стабільність гривні. Непогано оцінили і розвиток електронних сервісів та діджиталізацію економіки, котрі є запорукою прозорості та відкритості. Не оминули увагою і прихід на ринок України нових іноземних інвесторів: у сфері ритейлу, автоматичне відшкодування ПДВ та скасування печатки, початок реформування системи охорони здоров’я. Підприємці відмічають, що мали місце такі негативні явища як контрабанда, яка заважає вести легальний бізнес в країні, посилення тиску контролюючих органів, загострення конфлікту на Сході України та початок передвиборчої кампанії. Нагадаємо, що Міжнародне рейтингове агентство Moody’s покращило свій прогноз для банківської системи України. В агентстві вважають, що кредитоспроможність банків країни буде поліпшуватися протягом наступних 12-18 місяців. Це обумовлено поліпшенням якості активів і повернення до прибутковості.
Реклама 👇 Замовити

28,1% бізнесменів вважають «клімат» привабливим для інвестування. 30,5% керівників компаній вважають, що бізнес-клімат вже покращився за останні півроку. На часі дізнатися більше, що вплинуло на індекс за I півріччя 2018 року.

Що кажуть про цей індекс в ЕВА

В Європейській Бізнес Асоціації наголосили, що вже другий рік поспіль Індекс тримається на рівні вище трьох – він вийшов з негативної площини та перейшов в нейтральну. Так наприкінці 2017 року він складав 3,03, в кінці 2016 – 2,85, в кінці 2015 – 2,57. З того часу, Індекс сягав позначки вище трьох в 2011 році і складав 3,39. Це був один з найбільших показників.

Відповідно до отриманих даних, 30,5% керівників компаній вважають, що бізнес-клімат вже покращився за останні півроку. Бізнес позитивно оцінює прийняття трьох законів:

  • «Про валюту»
  • «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»
  • «Про антикорупційний суд».

Позитивно підприємці відгукнулися і про стабільність гривні. Непогано оцінили і розвиток електронних сервісів та діджиталізацію економіки, котрі є запорукою прозорості та відкритості. Не оминули увагою і прихід на ринок України нових іноземних інвесторів: у сфері ритейлу, автоматичне відшкодування ПДВ та скасування печатки, початок реформування системи охорони здоров’я. Підприємці відмічають, що мали місце такі негативні явища як контрабанда, яка заважає вести легальний бізнес в країні, посилення тиску контролюючих органів, загострення конфлікту на Сході України та початок передвиборчої кампанії.

Нагадаємо, що Міжнародне рейтингове агентство Moody’s покращилоІндекс інвестиційної привабливості України зріс — дані EBA 1Moody’s покращило прогноз для банківської системи України свій прогноз для банківської системи України. В агентстві вважають, що кредитоспроможність банків країни буде поліпшуватися протягом наступних 12-18 місяців. Це обумовлено поліпшенням якості активів і повернення до прибутковості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: