fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Moody’s покращило прогноз для банківської системи України

Moody's pokraščylo prognoz dlja bankivśkoї systemy Ukraїny
Міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило свій прогноз для української банківської системи зі стабільного на позитивний. Про це повідомляє FinClub
Mižnarodne rejtyngove agentstvo Moody’s pidvyščylo svij prognoz dlja ukraїnśkoї bankivśkoї systemy zi stabiľnogo na pozytyvnyj. Pro ce povidomljaje FinClub
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В агентстві вважають, що кредитоспроможність банків країни буде поліпшуватися протягом наступних 12-18 місяців. Це обумовлено поліпшенням якості активів і повернення до прибутковості. На часі дізнатися більше про прогноз міжнародників для української економіки. Як стан банківської системи вплине на економіку України. Економіка України буде продовжувати поступово відновлюватися. Цим вона стимулюватиме попит на кредити і покращуватиме можливості позичальників з погашення своїх кредитів. Як зазначив аналітик Moody’s Investors Service Лев Дорф, тепер, коли банки визнали більшу частину своїх непрацюючих кредитів, відрахування в провізії також повинні знизитися, збільшуючи прибуток. Відзначимо, що європейський регулятор анонсував користь від смарт-контрактів та технології blockchain. У звіті банківського регулятора ЄС йдеться про переваги і ризики, пов’язані з використанням DLT-технології у фінансовій сфері. EBA виділила два випадки застосування blockchain: транскордонні транзакції і аутентифікація особистості. Використання DLT-технології та смарт-контрактів у фінансових операціях відкриває ряд можливостей. Найбільш перспективними є потенційне підвищення ефективності, зниження витрат і ризику дублювання транзакцій, а також маніпулювання документами. В EBA зазначають, що технологія як і раніше зіштовхується з потенційними ризиками. Це пов’язано з тим, що законодавство, що регулює її, залишається на даний момент невизначеним. Наприклад, договір з цифровим підписом може не мати позовної сили у всіх юрисдикціях. Важливо встановити відповідне законодавство в разі конфлікту інтересів та механізми вирішення спорів, — наголошують в EBA.
Реклама 👇 Замовити

В агентстві вважають, що кредитоспроможність банків країни буде поліпшуватися протягом наступних 12-18 місяців. Це обумовлено поліпшенням якості активів і повернення до прибутковості. На часі дізнатися більше про прогноз міжнародників для української економіки.

Як стан банківської системи вплине на економіку України

Економіка України буде продовжувати поступово відновлюватися. Цим вона стимулюватиме попит на кредити і покращуватиме можливості позичальників з погашення своїх кредитів. Як зазначив аналітик Moody’s Investors Service Лев Дорф, тепер, коли банки визнали більшу частину своїх непрацюючих кредитів, відрахування в провізії також повинні знизитися, збільшуючи прибуток.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Відзначимо, що європейський регулятор анонсувавMoody's покращило прогноз для банківської системи України 1Європейський фінрегулятор анонсує користь від смарт-контрактів користь від смарт-контрактів та технології blockchain. У звіті банківського регулятора ЄС йдеться про переваги і ризики, пов’язані з використанням DLT-технології у фінансовій сфері. EBA виділила два випадки застосування blockchain: транскордонні транзакції і аутентифікація особистості.

Використання DLT-технології та смарт-контрактів у фінансових операціях відкриває ряд можливостей. Найбільш перспективними є потенційне підвищення ефективності, зниження витрат і ризику дублювання транзакцій, а також маніпулювання документами. В EBA зазначають, що технологія як і раніше зіштовхується з потенційними ризиками. Це пов’язано з тим, що законодавство, що регулює її, залишається на даний момент невизначеним. «Наприклад, договір з цифровим підписом може не мати позовної сили у всіх юрисдикціях. Важливо встановити відповідне законодавство в разі конфлікту інтересів та механізми вирішення спорів», — наголошують в EBA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: