fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Завершується набір до Product Idea Accelerator — стартапи можуть отримати $20 тис

Zaveršujeťsja nabir do Product Idea Accelerator — startapy možuť otrymaty $20 tys
Винахідливих українців запрошують до участі у Product Idea Accelerator — акселераційній програмі стартап-студії Concepter та корпорації «Біосфера». Компанія Concepter вже відома своїми результативними запусками продуктів на краудфандингових платформах Kickstarter та Indiegogo
Vynahidlyvyh ukraїnciv zaprošujuť do učasti u Product Idea Accelerator — akseleracijnij programi startap-studiї Concepter ta korporaciї «Biosfera». Kompanija Concepter vže vidoma svoїmy rezuľtatyvnymy zapuskamy produktiv na kraudfandyngovyh platformah Kickstarter ta Indiegogo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Concepter займається винаходом власних проектів та допомагає стартаперам перетворити їхні ідеї у сильний технологічний бізнес. Зареєструватися до літнього відбору Product Idea Accelerator можна до 12 липня 2018 року. На часі дізнатися, як можуть отримати фінансування українські стартапи. Хто може отримати $20 тис на розвиток свого проекту . Програма розрахована на проекти, які планують збирати гроші через колективне фінансування. Для участі в акселераторі бажано мати мінімально життєздатний прототип продукту. Пріоритет для відбору становлять ідеї, що стосуються: Споживчі технологічні продукти в усіх сферах IoT, Smart Home, робототехніка та ґаджети, звук та персональні технології, камери, обємний друк, набори склади-сам тощо Розробка продуктів для дому, мандрів, переносних особистих ґаджетів Інші проекти, які добре підходять під формат Kickstarter. Стартапи, які подолають тестовий період, будуть запрошені до акселераційного етапу з інвестиціями у розмірі $20 тис. Окрім грошової допомоги, проекти отримують: менторський супровід з усіх питань розвитку проекту, включно з виробництвом, логістикою, маркетингом та продажами; інженерну експертизу та залучення технічної команди компанії для створення продукту; вихід на краудфандинг: розробка бізнес-стратегії, дизайну, перших продуктів, PR-кампанії; правове сприяння для реєстрації компанії у США. Реєстрація – за посиланням. Додамо, що Concepter –  це стартап-студія з R&D офісом у Києві. Компанія відома тим, що вже залучили завдяки краудфандингу більше $1 млн. Налагоджена мережа дистрибуції сягає більше 50 країн світу. Нагадаємо, що фонд u.ventures, заснований Western NIS Enterprise Fund, виступив у ролі венчурного інвестора для трьох стартапів з України: YouTeam, 3DLook та Pufetto.
Реклама 👇 Замовити

Concepter займається винаходом власних проектів та допомагає стартаперам перетворити їхні ідеї у сильний технологічний бізнес. Зареєструватися до літнього відбору Product Idea Accelerator можна до 12 липня 2018 року. На часі дізнатися, як можуть отримати фінансування українські стартапи.

Хто може отримати $20 тис на розвиток свого проекту 

Програма розрахована на проекти, які планують збирати гроші через колективне фінансування. Для участі в акселераторі бажано мати мінімально життєздатний прототип продукту. Пріоритет для відбору становлять ідеї, що стосуються:

  • Споживчі технологічні продукти в усіх сферах IoT, Smart Home, робототехніка та ґаджети, звук та персональні технології, камери, об’ємний друк, набори «склади-сам» тощо
  • Розробка продуктів для дому, мандрів, переносних особистих ґаджетів
  • Інші проекти, які добре підходять під формат Kickstarter.

Стартапи, які подолають тестовий період, будуть запрошені до акселераційного етапу з інвестиціями у розмірі $20 тис. Окрім грошової допомоги, проекти отримують:

  • менторський супровід з усіх питань розвитку проекту, включно з виробництвом, логістикою, маркетингом та продажами;
  • інженерну експертизу та залучення технічної команди компанії для створення продукту;
  • вихід на краудфандинг: розробка бізнес-стратегії, дизайну, перших продуктів, PR-кампанії;
  • правове сприяння для реєстрації компанії у США.

Реєстрація – за посиланням.

Додамо, що Concepter –  це стартап-студія з R&D офісом у Києві. Компанія відома тим, що вже залучили завдяки краудфандингу більше $1 млн. Налагоджена мережа дистрибуції сягає більше 50 країн світу.

Нагадаємо, що фонд u.ventures, заснований Western NIS Enterprise Fund, виступивЗавершується набір до Product Idea Accelerator — стартапи можуть отримати $20 тис 1U.Ventures інвестував $1,15 млн у 3 українських стартапи у ролі венчурного інвестора для трьох стартапів з України: YouTeam, 3DLook та Pufetto.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: