fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська письменниця здобула престижну німецькомовну премію

Ukraїnśka pyśmennycja zdobula prestyžnu nimećkomovnu premiju
Письменниця з Івано-Франківська Тетяна Малярчук здобула премію імені Інґеборґ Бахманн  одну з головних відзнак німецькомовної літератури. Про це у своєму Twitter  повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба
Pyśmennycja z Ivano-Frankivśka Tetjana Maljarčuk zdobula premiju imeni Inğeborğ Bahmann  odnu z golovnyh vidznak nimećkomovnoї literatury. Pro ce u svojemu Twitter  povidomyv posol Ukraїny v Avstriї Oleksandr Ščerba
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Спеціально для конкурсу, який пройшов у форматі літературних читань, українка написала художній текст німецькою. На часі дізнатися більше про премію для українки. Як українка брала участь у німецькомовному конкурсі. Письменниця з 2011 року живе в Австрії. З 2014 року пише німецькою. Публікується у Zeit Online. Раніше у соцмережі вона написала про участь у конкурсі. Разом зі нею брали участь іще 13 авторів. Вперше читатиму не переклад з української, а написаний німецькою художній текст. Ці читання проходять в Клаґенфурті з 1977 року, їх дивляться у прямому ефірі 300 тис людей. Про текст та авторку . Текст, що став першим німецькомовним художнім твором Тані Малярчук, висвітлює брак цікавості молодого покоління до родичів похилого віку. Премія імені Інґеборґ Бахманн заснована 1977 року й видається в місті Клагенфурт, де народилася відома австрійська письменниця. Лауреат премії отримує 25 тисяч євро. Таня Малярчук народилася 1983 року в Івано-Франківську. Лауреатка кількох літературних премій. Твори Малярчук перекладені англійською, білоруською, німецькою, польською, румунською, російською, чеською мовами. З 2011 року письменниця проживає у Відні. Нагадаємо, що українських освітян кличуть позмагатися за Нобелівку для педагогів. Фізики та лірики, з міст чи селищ, з великим стажем чи маленьким досвідом — усі вчителі середньої школи можуть подати заявку на участь у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яка вже вдруге пройде в Україні.
09.07.2018,12:50
0
Книгарня Є
Реклама 👇 Замовити

Спеціально для конкурсу, який пройшов у форматі літературних читань, українка написала художній текст німецькою. На часі дізнатися більше про премію для українки.

Як українка брала участь у німецькомовному конкурсі

Письменниця з 2011 року живе в Австрії. З 2014 року пише німецькою. Публікується у Zeit Online. Раніше у соцмережі вона написала про участь у конкурсі. Разом зі нею брали участь іще 13 авторів. «Вперше читатиму не переклад з української, а написаний німецькою художній текст. Ці читання проходять в Клаґенфурті з 1977 року, їх дивляться у прямому ефірі 300 тис людей».

Про текст та авторку 

Текст, що став першим німецькомовним художнім твором Тані Малярчук, висвітлює брак цікавості молодого покоління до родичів похилого віку. Премія імені Інґеборґ Бахманн заснована 1977 року й видається в місті Клагенфурт, де народилася відома австрійська письменниця. Лауреат премії отримує 25 тисяч євро. Таня Малярчук народилася 1983 року в Івано-Франківську. Лауреатка кількох літературних премій. Твори Малярчук перекладені англійською, білоруською, німецькою, польською, румунською, російською, чеською мовами. З 2011 року письменниця проживає у Відні.

Нагадаємо, що українських освітян кличуть позмагатисяУкраїнська письменниця здобула престижну німецькомовну премію 1Українських вчителів кличуть позмагатися за «Нобелівку» для педагогів за «Нобелівку» для педагогів. Фізики та лірики, з міст чи селищ, з великим стажем чи маленьким досвідом — усі вчителі середньої школи можуть подати заявку на участь у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яка вже вдруге пройде в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: