fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні створять мережу надпотужних електрозаправок — Міністр інфраструктури

V Ukraїni stvorjať merežu nadpotužnyh elektrozapravok — Ministr infrastruktury
У 2018 році в Україні буде розпочато створення мережі суперчарджерів — надпотужних заправок для електромобілів. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі «5 каналу»
U 2018 roci v Ukraїni bude rozpočato stvorennja mereži superčardžeriv — nadpotužnyh zapravok dlja elektromobiliv. Pro ce zajavyv Ministr infrastruktury Ukraїny Volodymyr Omeljan v efiri «5 kanalu»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього року приватна компанія запускає мережу суперчарджерів. Це будуть електричні заправки з потужністю від 50 кВт. На часі дізнатися про деталі нововведення щодо електрозаправок. Що відомо про майбутній проект. Спільно зі ще однією державною компанією цього року Міністерство інфраструктури планує розпочати, а наступного року завершити встановлення суперчарджерів. Втім, ідеться вже про більшу потужність — 100-150 кВт на кожну зарядку. Українці тепер, за словами Володимира Омеляна, не боятимуться виїжджати за міста і зможуть спокійно подорожувати. Наприклад — Київ-Одеса, знаючи, що вони проїхали 100-150 км і кожні 100-150 км стоїть суперчарджер, ти витрачаєш 10-15 хвилин на каву і їдеш собі далі. Це змінить психологічну картину, адже зараз власники електрокарів хочуть постійно перебувати біля розетки, – наголосив міністр. Відзначимо, що з 1 січня 2018 року при ввезенні нових і старих електромобілів в Україні скасована сплата акцизу та податку на додану вартість. Крім того, продажі електромобілів в Україні в січні-червні зросли в 1,5 рази — до 1,9 тис одиниць порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Нагадаємо, що французька компанія Renault інвестує понад €1 млрд у 4 підприємства у Франції. Мета інвестиції: збільшення виробництва електромобілів в країні.  Renault вироблятиме модель електромобіля Zoe на підприємстві у Флені й нову модель електромобіля Kangoo на заводі в Мобьожі. Крім того, компанія планує почати виробництво електромобілів на підприємстві в Дуе і збільшити їхній випуск утричі на заводі в Клеоні. У компанії переконані, що збільшення інвестицій у виробництво електромобілів підвищить конкурентоспроможність і привабливість французьких підприємств. 
Реклама 👇 Замовити

Цього року приватна компанія запускає мережу суперчарджерів. Це будуть електричні заправки з потужністю від 50 кВт. На часі дізнатися про деталі нововведення щодо електрозаправок.

Що відомо про майбутній проект

Спільно зі ще однією державною компанією цього року Міністерство інфраструктури планує розпочати, а наступного року завершити встановлення суперчарджерів. Втім, ідеться вже про більшу потужність — 100-150 кВт на кожну зарядку. Українці тепер, за словами Володимира Омеляна, не боятимуться виїжджати за міста і зможуть спокійно подорожувати.

«Наприклад — Київ-Одеса, знаючи, що вони проїхали 100-150 км і кожні 100-150 км стоїть суперчарджер, ти витрачаєш 10-15 хвилин на каву і їдеш собі далі. Це змінить психологічну картину, адже зараз власники електрокарів хочуть постійно перебувати біля розетки», – наголосив міністр.

Відзначимо, що з 1 січня 2018 року при ввезенні нових і старих електромобілів в Україні скасована сплата акцизу та податку на додану вартість. Крім того, продажі електромобілів в Україні в січні-червні зросли в 1,5 рази — до 1,9 тис одиниць порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Нагадаємо, що французька компанія Renault інвестуєВ Україні створять мережу надпотужних електрозаправок — Міністр інфраструктури 1Renault інвестує понад €1 млрд у виробництво електромобілів понад €1 млрд у 4 підприємства у Франції. Мета інвестиції: збільшення виробництва електромобілів в країні. 

Renault вироблятиме модель електромобіля Zoe на підприємстві у Флені й нову модель електромобіля Kangoo на заводі в Мобьожі. Крім того, компанія планує почати виробництво електромобілів на підприємстві в Дуе і збільшити їхній випуск утричі на заводі в Клеоні. У компанії переконані, що збільшення інвестицій у виробництво електромобілів підвищить конкурентоспроможність і привабливість французьких підприємств. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: