fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європейський фінрегулятор анонсує користь від смарт-контрактів

Jevropejśkyj finreguljator anonsuje korysť vid smart-kontraktiv
Застосування смарт-контрактів і технології розподіленого реєстру при проведенні транскордонних транзакцій може вирішити безліч проблем фінансової галузі. У цьому переконані автори доповіді, яку представила Європейська банківська організація (EBA)
Zastosuvannja smart-kontraktiv i tehnologiї rozpodilenogo rejestru pry provedenni transkordonnyh tranzakcij može vyrišyty bezlič problem finansovoї galuzi. U ćomu perekonani avtory dopovidi, jaku predstavyla Jevropejśka bankivśka organizacija (EBA)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У звіті банківського регулятора ЄС йдеться про переваги і ризики, повязані з використанням DLT-технології у фінансовій сфері. EBA виділила два випадки застосування blockchain: транскордонні транзакції і аутентифікація особистості. На часі дізнатися більше, що говорить європейський регулятор про майбутнє цих технологій. Яку силу матимуть технології. Використання DLT-технології та смарт-контрактів у фінансових операціях відкриває ряд можливостей. Найбільш перспективними є потенційне підвищення ефективності, зниження витрат і ризику дублювання транзакцій, а також маніпулювання документами. В EBA зазначають, що технологія як і раніше зіштовхується з потенційними ризиками. Це повязано з тим, що законодавство, що регулює її, залишається на даний момент невизначеним. Наприклад, договір з цифровим підписом може не мати позовної сили у всіх юрисдикціях. Важливо встановити відповідне законодавство в разі конфлікту інтересів та механізми вирішення спорів, — наголошують в EBA. Нагадаємо, що Microsoft вже запустила смарт-контракти та blockchain для авторських прав. EY та Microsoft розробили рішення для обслуговування будь-якої галузі, де інтелектуальна власність або активи отримали ліцензію для стороннього використання. Йдеться також про сфери, в яких відбувається сплата роялті на основі відповідних угод. У рамках ланцюжка авторських прав — автори, авторські пісні, розробники тощо. Співавтори розробки заявили, що інтелектуальна власність генерує мільйони транзакцій, що сукупно еквівалентні мільярдам доларів на місяць. Розрахунки роялті за цінністю в даний час в основному ведуться досі вручну та потребують автономних джерел даних. Використання blockchain може змінити цю практику.
Реклама 👇 Замовити

У звіті банківського регулятора ЄС йдеться про переваги і ризики, пов’язані з використанням DLT-технології у фінансовій сфері. EBA виділила два випадки застосування blockchain: транскордонні транзакції і аутентифікація особистості. На часі дізнатися більше, що говорить європейський регулятор про майбутнє цих технологій.

Яку силу матимуть технології

Використання DLT-технології та смарт-контрактів у фінансових операціях відкриває ряд можливостей. Найбільш перспективними є потенційне підвищення ефективності, зниження витрат і ризику дублювання транзакцій, а також маніпулювання документами. В EBA зазначають, що технологія як і раніше зіштовхується з потенційними ризиками. Це пов’язано з тим, що законодавство, що регулює її, залишається на даний момент невизначеним. «Наприклад, договір з цифровим підписом може не мати позовної сили у всіх юрисдикціях. Важливо встановити відповідне законодавство в разі конфлікту інтересів та механізми вирішення спорів», — наголошують в EBA.

Нагадаємо, що Microsoft вже запустилаЄвропейський фінрегулятор анонсує користь від смарт-контрактів 1Microsoft запускає blockchain та смарт-контракти для авторських прав смарт-контракти та blockchain для авторських прав. EY та Microsoft розробили рішення для обслуговування будь-якої галузі, де інтелектуальна власність або активи отримали ліцензію для стороннього використання. Йдеться також про сфери, в яких відбувається сплата роялті на основі відповідних угод. У рамках ланцюжка авторських прав — автори, авторські пісні, розробники тощо. Співавтори розробки заявили, що інтелектуальна власність генерує мільйони транзакцій, що сукупно еквівалентні мільярдам доларів на місяць. Розрахунки роялті за цінністю в даний час в основному ведуться досі вручну та потребують автономних джерел даних. Використання blockchain може змінити цю практику.

Джерело: Forklog

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: