fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інтернет-користувачі в Україні та Східній Європі — що варто знати

Internet-korystuvači v Ukraїni ta Shidnij Jevropi — ščo varto znaty
Дослідження аудиторії інтернет-користувачів проводять різні платформи в Україні та за кордоном, і досить часто ці прогнози мають різні оцінки та точки зору щодо подальшого розвитку інтернет-технологій. Проте найчастіше усі сходяться в одному — зростання триватиме
Doslidžennja audytoriї internet-korystuvačiv provodjať rizni platformy v Ukraїni ta za kordonom, i dosyť často ci prognozy majuť rizni ocinky ta točky zoru ščodo podaľšogo rozvytku internet-tehnologij. Prote najčastiše usi shodjaťsja v odnomu — zrostannja tryvatyme
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Свій погляд на динаміку інтернет-аудиторії у країнах Східної Європи оприлюднила недавно й аналітична платформа Nakono. У її прогнозі окремі країни згруповані та представлені за вже наявними та прогнозованими обсягами інтернет-аудиторії та за рівнем проникнення інтернету в різних частинах нашої планети. Що прогнозують дослідники інтернет-аудиторії до 2020 року. За прогнозами, в 2020 році кількість індивідуальних користувачів інтернету (щомісячних активних користувачів) у світі становитиме 4,014 млрд осіб. Це — суттєве зростання з 2,5 млрд осіб у 2012-му. За прогнозами, проникнення інтернету у загальному співвідношенні до кількості населення у всьому світі в 2020 році становитиме 52,37%. Ще 6 років тому цей показник складав 36,01%. За прогнозами, в 2020 році кількість індивідуальних користувачів і, що будуть активні щомісяця, в Україні становитиме 20,46 млн осіб. 6 років тому їх було 17,3 млн. Проникнення інтернет-комунікацій серед населення в 2020 році становитиме 46,99%. Серед аудиторії віком від 8 до 80 років інтернетом користуватиметься 53,45% осіб. За цим же прогнозом чисельність щомісячно активних користувачів інтернету в Східній Європі в 2020 році складе 211 млн осіб. Рівень проникнення сягатиме 63,68%: Раніше ми розповідали про те, скільки музична індустрія зароблятиме на потокових онлайн-сервісах для меломанів у найближчі 5 років.
Реклама 👇 Замовити

Свій погляд на динаміку інтернет-аудиторії у країнах Східної Європи оприлюднила недавно й аналітична платформа Nakono. У її прогнозі окремі країни згруповані та представлені за вже наявними та прогнозованими обсягами інтернет-аудиторії та за рівнем проникнення інтернету в різних частинах нашої планети.

Що прогнозують дослідники інтернет-аудиторії до 2020 року

За прогнозами, в 2020 році кількість індивідуальних користувачів інтернету (щомісячних активних користувачів) у світі становитиме 4,014 млрд осіб. Це — суттєве зростання з 2,5 млрд осіб у 2012-му. За прогнозами, проникнення інтернету у загальному співвідношенні до кількості населення у всьому світі в 2020 році становитиме 52,37%. Ще 6 років тому цей показник складав 36,01%.

За прогнозами, в 2020 році кількість індивідуальних користувачів і, що будуть активні щомісяця, в Україні становитиме 20,46 млн осіб. 6 років тому їх було 17,3 млн. Проникнення інтернет-комунікацій серед населення в 2020 році становитиме 46,99%. Серед аудиторії віком від 8 до 80 років інтернетом користуватиметься 53,45% осіб.

Інтернет-користувачі в Україні та Східній Європі — що варто знати 1

За цим же прогнозом чисельність щомісячно активних користувачів інтернету в Східній Європі в 2020 році складе 211 млн осіб. Рівень проникнення сягатиме 63,68%:

Інтернет-користувачі в Україні та Східній Європі — що варто знати 2Інтернет-користувачі в Україні та Східній Європі — що варто знати 3

Раніше ми розповідалиІнтернет-користувачі в Україні та Східній Європі — що варто знати 4Гроші за звук — музична індустрія Східної Європи заробить $277 млн лише на рекламних сервісах про те, скільки музична індустрія зароблятиме на потокових онлайн-сервісах для меломанів у найближчі 5 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: