fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З українських тротуарів приберуть кіоски та білборди

Z ukraїnśkyh trotuariv pryberuť kiosky ta bilbordy
В Україні вводять заборону на встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на пішохідних зонах тротуарів при проектуванні та реконструкції вулиць. Про це звітують у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
V Ukraїni vvodjať zaboronu na vstanovlennja tymčasovyh sporud, reklamnyh ta inšyh konstrukcij na pišohidnyh zonah trotuariv pry proektuvanni ta rekonstrukciї vulyć. Pro ce zvitujuť u Ministerstvi regionaľnogo rozvytku, budivnyctva ta žytlovo-komunaľnogo gospodarstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові будівельні норми розроблено на заміну аналогічних ДБН 2001 року. Вони поширюються на нове будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих вулиць і доріг. На часі дізнатися, як урядовці планують впорядкувати територію біля тротуарів.  Що передбачають зміни. Згідно з новими ДБН, на пішохідних зонах тротуару не допускається встановлення: дорожнього огородження і опор; рекламних конструкцій; тимчасових споруд (торговельних кіосків, павільйонів, лотків, палаток тощо); люків і дощоприймачів; сходів і ґанків будівель тощо. Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе зауважив: Пішохідні зони на те і називаються пішохідними, оскільки призначені для пішоходів, для їх зручності і комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски, розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах і навіть може нести небезпеку для пішоходів.    Відзначимо, що, згідно із новими ДБН, на стовпах на всій території України буде заборонено розміщувати рекламу. Законом встановлюється, що розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.  У результаті прийняття вказаного законопроекту про рекламну галузь використання об’єктів благоустрою буде відбуватись для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини. Як йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, буде обмежено тотальне панування у міському просторі рекламоносіїв, що призводить до візуального засмічення вулиць та площ.
Реклама 👇 Замовити

Нові будівельні норми розроблено на заміну аналогічних ДБН 2001 року. Вони поширюються на нове будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих вулиць і доріг. На часі дізнатися, як урядовці планують впорядкувати територію біля тротуарів. 

Що передбачають зміни

Згідно з новими ДБН, на пішохідних зонах тротуару не допускається встановлення:

  • дорожнього огородження і опор;
  • рекламних конструкцій;
  • тимчасових споруд (торговельних кіосків, павільйонів, лотків, палаток тощо);
  • люків і дощоприймачів;
  • сходів і ґанків будівель тощо.

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе зауважив: «Пішохідні зони на те і називаються «пішохідними», оскільки призначені для пішоходів, для їх зручності і комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски, розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах і навіть може нести небезпеку для пішоходів». 

 

З українських тротуарів приберуть кіоски та білборди 1

Відзначимо, що, згідно із новими ДБН, на стовпах на всій території України буде забороненоЗ українських тротуарів приберуть кіоски та білборди 2Зі стовпів приберуть рекламу — новий закон в Україні розміщувати рекламу. Законом встановлюється, що розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється. 

У результаті прийняття вказаного законопроекту про рекламну галузь використання об’єктів благоустрою буде відбуватись для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини. Як йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, буде обмежено тотальне панування у міському просторі рекламоносіїв, що призводить до візуального засмічення вулиць та площ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: