fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Зі стовпів приберуть рекламу — новий закон в Україні

Zi stovpiv pryberuť reklamu — novyj zakon v Ukraїni
Набули чинності зміни у Закон України «Про рекламу». Вони забороняють розміщувати рекламу на вуличних стовпах
Nabuly čynnosti zminy u Zakon Ukraїny «Pro reklamu». Vony zaboronjajuť rozmiščuvaty reklamu na vulyčnyh stovpah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Законом встановлюється, що розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється. На часі дізнатися, як в Україні робитимуть вулиці естетичнішими та привабливішими. Як реалізовуватимуть цей законопроект. У результаті прийняття вказаного законопроекту про рекламну галузь використання об’єктів благоустрою буде відбуватись для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини. Як йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, буде обмежено тотальне панування у міському просторі рекламоносіїв, що призводить до візуального засмічення вулиць та площ. Відзначимо, що історичне серце Львова повністю очистять від рекламних вивісок. Це стосується не тільки білбордів, але й сітілайтів, банерів і рекламних плакатів. Рекламу приберуть на території від Оперного театру до площі Галицької, Соборної, Митної. Також вона зникне з початку вулиць Личаківської, Короленка, Лисенка в бік вулиці Гуцульської. Також реклама зникне на вулиці Опришківській до Високого Замку на Підзамче до вулиці Гайдамацької та частини вулиці Хмельницького в бік площі Ярослава Осмомисла і назад до Оперного театру. Новий закон набере чинності через 6 місяців після публікації. Нагадаємо, що нещодавно у Вінниці презентували концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок. Центр міста набуде нового, стильного і привабливого вигляду, обіцяють у Вінницькій мерії. Для упорядкування реклами на фасадах у центрі міста по вул. Соборній у Вінниці Департамент архітектури та містобудування розпочав робочі зустрічі з представниками бізнесу.
Реклама 👇 Замовити

Законом встановлюється, що розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється. На часі дізнатися, як в Україні робитимуть вулиці естетичнішими та привабливішими.

Як реалізовуватимуть цей законопроект

У результаті прийняття вказаного законопроекту про рекламну галузь використання об’єктів благоустрою буде відбуватись для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини. Як йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, буде обмежено тотальне панування у міському просторі рекламоносіїв, що призводить до візуального засмічення вулиць та площ.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Відзначимо, що історичне серце Львова повністю очистятьЗі стовпів приберуть рекламу — новий закон в Україні 1Центр Львова очистять від реклами від рекламних вивісок. Це стосується не тільки білбордів, але й сітілайтів, банерів і рекламних плакатів.

Рекламу приберуть на території від Оперного театру до площі Галицької, Соборної, Митної. Також вона зникне з початку вулиць Личаківської, Короленка, Лисенка в бік вулиці Гуцульської. Також реклама зникне на вулиці Опришківській до Високого Замку на Підзамче до вулиці Гайдамацької та частини вулиці Хмельницького в бік площі Ярослава Осмомисла і назад до Оперного театру. Новий закон набере чинності через 6 місяців після публікації.

Нагадаємо, що нещодавно у Вінниці презентувалиЗі стовпів приберуть рекламу — новий закон в Україні 2У Вінниці презентували концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок концепцію єдиного оформлення вуличних вивісок. Центр міста набуде нового, стильного і привабливого вигляду, обіцяють у Вінницькій мерії. Для упорядкування реклами на фасадах у центрі міста по вул. Соборній у Вінниці Департамент архітектури та містобудування розпочав робочі зустрічі з представниками бізнесу.

Теґи: закони
Джерело: УП. Життя

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: