fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український агрохолдинг інвестує $2 млрд у запуск власного підприємства у Єгипті

Ukraїnśkyj agroholdyng investuje $2 mlrd u zapusk vlasnogo pidpryjemstva u Jegypti
Агрохолдинг «НІБУЛОН» добре знаний на українському ринку. Незабаром компанія має намір розширити свою присутність на міжнародній арені. Для цього інвестує значні кошти у єгипетську економіку та створить у Єгипті власне підприємство. Про це проінформував керівник «НІБУЛОНу» Олексій Вадатурський
Agroholdyng «NIBULON» dobre znanyj na ukraїnśkomu rynku. Nezabarom kompanija maje namir rozšyryty svoju prysutnisť na mižnarodnij areni. Dlja ćogo investuje značni košty u jegypetśku ekonomiku ta stvoryť u Jegypti vlasne pidpryjemstvo. Pro ce proinformuvav kerivnyk «NIBULONu» Oleksij Vadaturśkyj
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Домовленості щодо співпраці у сфері агропромисловості та харчової індустрії були досягнені ще наприкінці 2017 року. Як проінформував агрохолдинг, зараз триває інтенсивний обмін необхідною інформацією між організаційною радою, створеною при Міністерстві постачання та торгівлі Єгипту, та робочою групою з боку компанії НІБУЛОН щодо можливості інвестицій у єгипетську економіку. Що надалі планує агрохолдинг. У найближчих планах компанії — здійснення додаткових візитів фахівців компанії до Єгипту для прийняття остаточного рішення щодо реалізації інвестиційного проекту, який буде включати модернізацію наявних елеваторів Єгипту, будівництво нових, а також зведення флоту на суднобудівних заводах країни для перевезення зерна річкою Ніл та її рукавами. Це — довгострокова інвестиційна програма, яка передбачає загальний обсяг інвестицій до $2 млрд і розрахована на 7-10 років, – зазначає генеральний директор компанії НІБУЛОН Олексій Вадатурський. – Першим етапом цього проекту на 2018-2019 роки є інвестування до $200 млн. Реалізація програми передбачає також відкриття підприємства компанії НІБУЛОН, яке буде працювати на території Єгипту і в рамках єгипетського законодавства. За словами очільника компанії, цими планами менеджмент вже поділився зі стратегічними фінансовими партнерами компанії: ЄБРР, ЄІБ, МФК, а також місцевими фінансовими інститутами. Що стосується українського ринку, тут триватиме спорудження 2 перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Крім того, збільшуються потужності перевантажувального термінала компанії у Полтавській області та буде реалізовано програму щодо вантажного флоту і судоремонтного заводу у Миколаєві. Раніше ми інформували про запуск онлайн-продажу квитків на річковий транспорт цієї компанії на Півдні України.
Реклама 👇 Замовити

Домовленості щодо співпраці у сфері агропромисловості та харчової індустрії були досягнені ще наприкінці 2017 року. Як проінформував агрохолдинг, зараз триває інтенсивний обмін необхідною інформацією між організаційною радою, створеною при Міністерстві постачання та торгівлі Єгипту, та робочою групою з боку компанії «НІБУЛОН» щодо можливості інвестицій у єгипетську економіку.

Що надалі планує агрохолдинг

У найближчих планах компанії — здійснення додаткових візитів фахівців компанії до Єгипту для прийняття остаточного рішення щодо реалізації інвестиційного проекту, який буде включати модернізацію наявних елеваторів Єгипту, будівництво нових, а також зведення флоту на суднобудівних заводах країни для перевезення зерна річкою Ніл та її рукавами.

«Це — довгострокова інвестиційна програма, яка передбачає загальний обсяг інвестицій до $2 млрд і розрахована на 7-10 років, – зазначає генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський. – Першим етапом цього проекту на 2018-2019 роки є інвестування до $200 млн. Реалізація програми передбачає також відкриття підприємства компанії «НІБУЛОН», яке буде працювати на території Єгипту і в рамках єгипетського законодавства». За словами очільника компанії, цими планами менеджмент вже поділився зі стратегічними фінансовими партнерами компанії: ЄБРР, ЄІБ, МФК, а також місцевими фінансовими інститутами.

Що стосується українського ринку, тут триватиме спорудження 2 перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Крім того, збільшуються потужності перевантажувального термінала компанії у Полтавській області та буде реалізовано програму щодо вантажного флоту і судоремонтного заводу у Миколаєві.

Раніше ми інформувалиУкраїнський агрохолдинг інвестує $2 млрд у запуск власного підприємства у Єгипті 1«Нібулон» запустить онлайн-продаж квитків про запуск онлайн-продажу квитків на річковий транспорт цієї компанії на Півдні України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: