fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Гроші за звук — музична індустрія Східної Європи заробить $277 млн лише на рекламних сервісах

Groši za zvuk — muzyčna industrija Shidnoї Jevropy zarobyť $277 mln lyše na reklamnyh servisah
Продовжуємо розбирати аналітичні прогнози щодо різних індустрій, пов'язаних з інтернетом, від аналітичної платформи Nakono. На часі дізнатися більше про потенційні прибутки музичного ринку
Prodovžujemo rozbyraty analityčni prognozy ščodo riznyh industrij, pov'jazanyh z internetom, vid analityčnoї platformy Nakono. Na časi diznatysja biľše pro potencijni prybutky muzyčnogo rynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ці прогнози сегментують загальні доходи, отримані світовими рекордсменами у фізичних форматах (таких як CD та вініл), цифрових форматах (завантаження та потокове передавання музики) та від реклами. Особлива увага приділяється посиленню популярності послуг преміум-класу підписки, представлених такими платформами, як Spotify і Apple Music. Які показники виручки очікує ринок цифрового музичного контенту у світі. Виручка компаній звукозапису від рінгтонів та спеціальних цифрових форматів і музики замість гудків виклику у світі у 2020 році складатиме $608 млн. Зростання буде не надто значним з огляду на те, що цей показник складав $500 млн у 2013 році. Виручка індустрії звукозапису від цифрових музичних сервісів, котрі отримують доходи за рахунок реклами, у 2020 році становитиме $1,02 млрд для світового ринку. У 2013-му такі сервіси мали $464 млн виручки. Також рекордингові компанії матимуть у структурі своїх доходів зростання і в сфері платних цифрових підписок — у 2020 році цей показник очікують на рівні $5,2 млрд (у 2013-му — $1,159 млрд). Не збирається зменшувати темп і реалізація цифрових дисків та вінілів, а також записів на касетах. Музика на фізичних носіях приноситиме лейблам $14,7 млрд у 2020 році на світовому ринку. Якою буде динаміка для європейського музичного ринку. Виручка компаній із звукозапису від цифрових музичних сервісів, котрі показують користувачам рекламу, у 2020 році становитиме $277 млн. Від рінґтонів, мелодій замість гудків та спеціальних цифрових форматів компанії отримають $91,35 млн у 2020-му. Платна підписка на потоковий контент у 2020-му приноситиме на європейському ринку $1,8 млрд. Даних по українському ринку в Nakono немає, проте є дослідження деяких показників щодо наших сусідів із Польщі. Виручка від цифрових форматів музики у Польщі для рекордингових компаній складе $32,08 млн у 2020 році. Виручкак від передплати на музичний контент та потокові сервіси у Польщі в тому ж році становитиме $15,56 млн. У 2013-му цей показник становив усього $3,18 млн. Нагадаємо, раніше ми оприлюднювали прогнози щодо цифрового відеоконтенту від Netflix в Україні та країнах Східної Європи за результатами дослідження від цієї ж аналітичної платформи Nakono.
Реклама 👇 Замовити

Ці прогнози сегментують загальні доходи, отримані світовими рекордсменами у фізичних форматах (таких як CD та вініл), цифрових форматах (завантаження та потокове передавання музики) та від реклами. Особлива увага приділяється посиленню популярності послуг преміум-класу підписки, представлених такими платформами, як Spotify і Apple Music.

Які показники виручки очікує ринок цифрового музичного контенту у світі

Виручка компаній звукозапису від рінгтонів та спеціальних цифрових форматів і музики замість гудків виклику у світі у 2020 році складатиме $608 млн. Зростання буде не надто значним з огляду на те, що цей показник складав $500 млн у 2013 році. Виручка індустрії звукозапису від цифрових музичних сервісів, котрі отримують доходи за рахунок реклами, у 2020 році становитиме $1,02 млрд для світового ринку. У 2013-му такі сервіси мали $464 млн виручки. Також рекордингові компанії матимуть у структурі своїх доходів зростання і в сфері платних цифрових підписок — у 2020 році цей показник очікують на рівні $5,2 млрд (у 2013-му — $1,159 млрд). Не збирається зменшувати темп і реалізація цифрових дисків та вінілів, а також записів на касетах. Музика на фізичних носіях приноситиме лейблам $14,7 млрд у 2020 році на світовому ринку.

Якою буде динаміка для європейського музичного ринку

Виручка компаній із звукозапису від цифрових музичних сервісів, котрі показують користувачам рекламу, у 2020 році становитиме $277 млн. Від рінґтонів, мелодій замість гудків та спеціальних цифрових форматів компанії отримають $91,35 млн у 2020-му. Платна підписка на потоковий контент у 2020-му приноситиме на європейському ринку $1,8 млрд.

Даних по українському ринку в Nakono немає, проте є дослідження деяких показників щодо наших сусідів із Польщі. Виручка від цифрових форматів музики у Польщі для рекордингових компаній складе $32,08 млн у 2020 році. Виручкак від передплати на музичний контент та потокові сервіси у Польщі в тому ж році становитиме $15,56 млн. У 2013-му цей показник становив усього $3,18 млн.

Нагадаємо, раніше ми оприлюднювалиГроші за звук — музична індустрія Східної Європи заробить $277 млн лише на рекламних сервісах 1Netflix в Україні заробить $23 млн, вже має $2,24 млн — дані Nakono прогнози щодо цифрового відеоконтенту від Netflix в Україні та країнах Східної Європи за результатами дослідження від цієї ж аналітичної платформи Nakono.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: