fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ПриватБанк починає співпрацю із найбільшою китайською платіжною системою

PryvatBank počynaje spivpracju iz najbiľšoju kytajśkoju platižnoju systemoju
ПриватБанк планує підписати меморандум про стратегічну співпрацю з China UnionPay Group, повідомляє Finclub. Платіжна система UnionPay Internation під керівництвом China UnionPay ще на початку червня оголосила про плани виходу на український ринок
PryvatBank planuje pidpysaty memorandum pro strategičnu spivpracju z China UnionPay Group, povidomljaje Finclub. Platižna systema UnionPay Internation pid kerivnyctvom China UnionPay šče na počatku červnja ogolosyla pro plany vyhodu na ukraїnśkyj rynok
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У меморандумі, який невдовзі підпишуть, йтиметься про питання співпраці в напрямку еквайрингу карт UnionPay, і більш широкого кола інноваційних продуктів компанії UnionPay і можливості їх впровадження в Україні. На часі дізнатися більше про співпрацю українського банку та китайської платіжної системи. Що відомо про майбутню співпрацю. Платіжна система UnionPay Internation під керівництвом China Union Pay ще на початку червня оголосила про плани виходу на український ринок. На той момент UnionPay зазначала, що проводить переговори з декількома банками України про запуск проектів по еквайрингу та емісії карт. До осені в платіжній системі планували завершити процедуру ліцензування в Україні. Терміни сертифікації еквайрингового проекту (прийом карт UnionPay) можуть скласти 3-4 місяці. Проект емісії (випуск карт UnionPay) може зайняти близько 5-6 місяців. У компанії не планують обмежувати присутність в Україні будь-яким одним банком. У плані процесингу ексклюзиву у компанії на українському ринку теж немає — планується налагоджувати співпрацю з усіма гравцями. Нагадаємо, що ПриватБанк став лідером за кількістю виданих е-ліцензій. Згідно зі статистикою, з початку 2018 року ПриватБанком видано 146 з 282 виданих в Україні е-ліцензій, при цьому 58% ліцензій на вивезення валюти були отримані клієнтами банку для купівлі акцій провідних світових компаній. 42% – для розміщення на закордонному особистому рахунку. Щоб інвестувати в закордонні активи через ПриватБанк, достатньо оформити заявку онлайн у Приват24. ПриватБанк допоможе отримати індивідуальну електронну ліцензію НБУ безкоштовно. Крім того, банк забезпечить підтримку клієнтам на всіх етапах отримання ліцензії та відправки платежу.
Реклама 👇 Замовити

У меморандумі, який невдовзі підпишуть, йтиметься про питання співпраці в напрямку еквайрингу карт UnionPay, і більш широкого кола інноваційних продуктів компанії UnionPay і можливості їх впровадження в Україні. На часі дізнатися більше про співпрацю українського банку та китайської платіжної системи.

Що відомо про майбутню співпрацю

Платіжна система UnionPay Internation під керівництвом China Union PayПриватБанк починає співпрацю із найбільшою китайською платіжною системою 1China Union Pay в Україні — де доступна платіжна система з Китаю ще на початку червня оголосила про плани виходу на український ринок. На той момент UnionPay зазначала, що проводить переговори з декількома банками України про запуск проектів по еквайрингу та емісії карт. До осені в платіжній системі планували завершити процедуру ліцензування в Україні. Терміни сертифікації еквайрингового проекту (прийом карт UnionPay) можуть скласти 3-4 місяці. Проект емісії (випуск карт UnionPay) може зайняти близько 5-6 місяців. У компанії не планують обмежувати присутність в Україні будь-яким одним банком. У плані процесингу ексклюзиву у компанії на українському ринку теж немає — планується налагоджувати співпрацю з усіма гравцями.

Нагадаємо, що ПриватБанк став лідеромПриватБанк починає співпрацю із найбільшою китайською платіжною системою 2ПриватБанк став лідером за кількістю виданих е-ліцензій за кількістю виданих е-ліцензій. Згідно зі статистикою, з початку 2018 року ПриватБанком видано 146 з 282 виданих в Україні е-ліцензій, при цьому 58% ліцензій на вивезення валюти були отримані клієнтами банку для купівлі акцій провідних світових компаній. 42% – для розміщення на закордонному особистому рахунку.

Щоб інвестувати в закордонні активи через ПриватБанк, достатньо оформити заявку онлайн у Приват24. ПриватБанк допоможе отримати індивідуальну електронну ліцензію НБУ безкоштовно. Крім того, банк забезпечить підтримку клієнтам на всіх етапах отримання ліцензії та відправки платежу.

Джерело: Finclub

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: